fbpx

Raz, dwa, trzy, szukasz Ty!

Wyobraźnia to jeden z tych zasobów, dzięki któremu zdobywa się w życiu różne kompetencje. Dlatego tak ważne jest inspirowanie oraz stymulowanie wyobraźni i kreatywności maluchów. Produkty marki ha! ha! Wyszukiwanki to niebanalne propozycje obfitujące w wielowątkowe rysunki, pełne detali i szczegółów.  

Ha! Ha! Wyszukiwanki to polska marka, która powstała z pasji do ilustrowania, budowania więzi dzieci z rodzicami, wspólnej zabawy i bliskości. To kreatywne, ale w pełni użytkowe produkty tekstylne: pościele, otulacze, pieluszki, kocyki, narzuty na łóżko, maty, poduszki, ale również plakaty, a nawet koszulki, które można samodzielnie pokolorować. Wszystkie wyróżniają się świetnym designem i pięknymi ilustracjami, które gwarantują mnóstwo dobrej zabawy. Możecie wspólnie opowiadać historyjki, opisując to, co dzieje się na przykład na poduszce, uczyć się nowych słów, trenować spostrzegawczość, liczyć, grać, tworzyć komiksy, lub po prostu wykorzystać do zabawy. A jeśli skończą się Wam własne pomysły, zajrzyjcie na stronę producenta. W zakładce Inspiracje znajdziecie mnóstwo świetnych, oryginalnych pomysłów, które nawet nas zaskoczyły!

Kolekcję Zoo zdobią urocze zwierzaki i mnóstwo zieleni, ale też drogi, po których uwielbiają jeździć małe samochody, lub biegać rozbrykane pluszaki. Obrazki, zarówno kolorowe, jak i czarno białe, znajdują się na białym tle, dlatego produkty ha! ha! pasować będą do każdego wnętrza. Kilka produktów ma również opcję personalizacji, dlatego będą cieszyć podwójnie i z pewnością będą udanym prezentem gwiazdkowym. W asortymencie znalazła się jeszcze kolekcja Kraina, Góry, Przyjaciele i Miasteczko. Wszystkie zachwycają pięknymi printami. Tekstylia wykonane są z miękkiej bawełny satynowej, bambusa, klasycznej bawełny pętelkowej. Ilustracje to wysokiej jakości, intensywny druk. Zobacz więcej na: www.haha.com.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share