fbpx

Niemowlaki dzielą spędzanie czasu głównie między łóżeczko, matę no i jeszcze jedzenie. Bardzo ważne jest, aby maluch od pierwszych tygodni miał możliwość wzmacniać się poprzez zabawy na twardym podłożu, czyli np. macie. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem produktu, który będzie zarówno funkcjonalny jak i designerski to mamy dobrą wiadomość! Wraz z początkiem nowego roku moKee Polska poszerza gamę swoich produktów dla niemowląt o miękką jak chmurka, matę dla dzieci.

To niezbędne akcesorium, które towarzyszyć będzie niemowlętom w ich rozwoju i w zdobywaniu nowych umiejętności. Pierwsze chwytanie zabawek, pierwsze samodzielne łapanie przedmiotów, samodzielne przewroty oraz siady i wreszcie pierwsze samodzielne wyjście poza matę. Magiczny czas, który łączy w sobie edukację i zabawę.

Mata Chmurka jest miękka i lekka. Uszyta z przyjemnego jerseyu z poliestrowym wypełnieniem. Można ją prać w pralce (i często będziecie z tego korzystać!). Jest na tyle przyjemna, aby dziecko czuło się na niej komfortowo, ale niezbyt gruba, żeby mogło swobodnie poruszać się na zdrowym, stabilnym podłożu. Mata to również świetny dodatek do składanego, drewnianego kojca oraz stojaka edukacyjnego od moKee Polska. Wszystkie produkty znajdziecie: pl.mokee.eu

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share