fbpx

rêver KIDS rever KIDS to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach. – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Założycielka rêver KIDS – Sabina Hajdo-Piórek długo szukała swojej niszy w świecie mody. Na rynku istniały już ubrania wysokiej jakości, jednak w większości przeznaczone były dla osób dorosłych. Sabina postanowiła to zmienić i niedługo potem powstał pierwszy produkt marki – casualowe spódniczki dla dziewczynek. Następnym krokiem było wypuszczenie limitowanej kolekcji ubrań dla dzieci, która wzbudziła zachwyt wśród przyjaciółek Sabiny i sprawiła, że szybko stały się stałymi Klientkami marki.

Kolejnym przełomem były narodziny córeczki Lenki, która została pierwszym krytykiem projektów swojej mamy. Dzięki temu ubrania rêver KIDS to nie tylko najwyższej jakości materiały, starannie dobrane tkaniny oraz klasyczne ponadczasowe fasony – to przede wszystkim wygodne ubrania stworzone z myślą o najmłodszych.

www.reverkids.com

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share