fbpx

Isani handmade to marka tworzona z myślą o rozwoju dzieci, wspieraniu ich kreatywności i samodzielności. W swojej ofercie Isani ma zabawki i pomoce, które powstały głównie na bazie metody Montessori. Z przyjemnością przedstawiamy Wam najnowsze produkty marki, czyli układanki lewopółkulowe.

Są to pomoce, które wspierają rozwój lewej półkuli mózgu odpowiedzialnej za analizowanie, przetwarzanie linearnie, porządkowanie sekwencyjne, wykrywanie relacji. Te wszystkie funkcje mają wpływ na mowę, czytanie, pisanie czy funkcje intelektualne. Dodatkowo lewa półkula wspomaga prawą przy podtrzymywaniu kreatywności.

Isani oferuje układanki lewopółkulowe jajka oraz ludziki. Nam szczególnie do gustu przypadły te pierwsze – zestaw składa się z jajek i podstawek w różnych kolorach, 4 schematów do odwzorowywania i jednego schematu na rzep do samodzielnego tworzenia szeregu. Jajka można układać według kolorów i dołączonych do układanki wzorów, ale także według samodzielnie pomyślanych kategorii. Z jajek można układać wieżę, można także bawić się w układzie rodzic – dziecko. Pozornie prosta pomoc daje wiele możliwości zabawy.

W sklepie Isani znajdziecie również sortery, domino, układanki klucze, zestawy kreatywne, memo – wszystko wykonane z drewna, co sprawia, że zabawki są trwałe ale także lekkie. W ofercie marki są także produkty z filcu, które zachwycają kolorami i detalami oraz pomoce z włóczki. Wszystkie rzeczy znajdziecie na stronie www.isani.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share