fbpx

Ruszamy w słoneczną podróż!

Niekończące się zabawy na świeżym powietrzu i łonie natury to nieodzowne prawo dziecka – właśnie ten cel przyświecał belgijskiej marce Ducksday przy tworzeniu kolekcji strojów plażowo-kąpielowych na sezon SS19. Wyjątkowe wzornictwo i najwyższej jakości materiały, które zabiorą dzieci na zewnątrz niezależnie od pogody, to ich znak rozpoznawczy.

Odzież z kolekcji letniej marki Ducksday wyposażona jest w najwyższy możliwy filtr ochronny (UPF 50+), zatrzymujący ponad 95% promieniowania UVA i UVB. Tylko ubrania z filtrem w najwyższym stopniu zabezpieczają delikatną skórę dziecka przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. To świetnie rozwiązanie szczególnie gdy dzieci nie przepadają za kremami przeciwsłonecznymi – wtedy odzież ochronna UV jest idealnym rozwiązaniem.

Podczas letnich wojaży pamiętajmy, że promieniowanie ultrafioletowe docierające do ziemi jest bardzo niebezpieczne dla skóry, zwłaszcza tej delikatnej dziecięcej, z cienkim naskórkiem. Dzieci nie są świadome zagrożeń wynikających z przebywania na słońcu, dlatego odpowiedzialność za nie spoczywa na rodzicach. Chrońmy swoje dzieci, a to na pewno zaprocentuje w przyszłości – m.in. może pomóc w zapobieganiu rakowi skóry.

Do tego wszystkie produkty Ducksday mają certyfikat Oëko-tex Standard 100.

Otwórz galerięCała kolekcja dostępna jest tutaj: www.matiandmaks.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share