fbpx

Większość z nas nie lubi, gdy narzuca się nam gotowe rozwiązania, a już dzieci w szczególności! Marka ToddleRoad to minimum kolorów, minimum komplikacji i maksimum możliwości, bo prostota pobudza kreatywność.

ToddleRoad to nie są zwykłe puzzle – to ulice do układania według własnych potrzeb. Pasują do zabawek, które najpewniej już macie w domu. Dzięki odpowiedniej szerokości, jeżdżą po nich zarówno małe resoraki, jak i większe wywrotki, betoniarki czy motocykle. Ulice składają się z dużych elementów, co sprawia, że auta mają mniej przeszkód do pokonania i jeżdżą naprawdę szybko! 😉  Poza tym, znacznie ogranicza to szanse na rozłączenie się elementów w trakcie zabawy! A same łączenia wykonane są w taki sposób, że nawet najmłodsze dzieci bez trudu poradzą sobie z rozłożeniem i złożeniem zabawki. Prawdziwą mocą ToddleRoad jest brak granic w użytkowaniu. Można bawić się nimi zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Posłużą Wam jako kreatywna zabawka na placu zabaw czy w ogrodzie, ponieważ są niezwykle wytrzymałe i wodoodporne. Zabawkę bardzo łatwo utrzymać w czystości, ponieważ wystarczy umyć pod samą wodą, lub w zmywarce. 

Ulice ToddleRoad wykonane są z całkowicie bezpiecznego kauczuku, który pięknie pachnie wanilią!  Jeśli macie w domu niemowlaka, który zechce któryś z elementów wykorzystać gryzak – to śmiało! Nie dość, że maluch jest całkowicie bezpieczny, to jeszcze zabawka pozostanie w nienaruszonym stanie! 😉

Ulice sprzedawane są w zestawach, które można ze sobą łączyć. Zapakowane w pomysłowe pudełka, z których skorzystacie w trakcie zabawy!

  • Metropolis – Prawdziwa metropolia. 😉 Aż 6 metrów ulic do budowania bez ograniczeń.
  • City – Witamy na miejskich, 3 metrowych drogach pełnych zabawy!
  • Racing – Ścigamy się? Tor uliczny ozdobiony prawdziwymi liniami i szykanami!

Możecie też dokupić pojedyncze elementy – zakręty, proste drogi czy skrzyżowania. 

Wszystkie produkty dostępne na www.toddleroad.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share