fbpx

Seablinks to polska marka kostiumów kąpielowych dla dzieci, stawiająca na niebanalne wzornictwo i najwyższą jakość. Surowce wykorzystywane do produkcji sprowadzane są od liderów rynku z Unii Europejskiej. Projekty kostiumów powstają w Londynie, gdzie projektanci marki czujnie obserwują światowe trendy. Ma być kolorowo, ale przede wszystkim wygodnie i dlatego zanim nowe modele trafią do sprzedaży testują je dzieci z różnych stron świata.

Seablinks stawiając pierwsze kroki na rynku, stawia krok w świadomym kierunku. Już teraz część swoich wyrobów produkują z dzianiny pochodzącej z recyklingu (między innymi z poławianych w morzach i oceanach na całym świecie porzuconych sieci rybackich, które następnie po dokładnym oczyszczeniu i odpowiedniej obróbce odzyskują drugie życie). Ich celem jest by w ciągu dwóch lat cała kolekcja Seablinks powstawała tylko i wyłącznie z takich surowców.

Dbają o środowisko, ale przede wszystkim dbają o swoich małych klientów. Ich stroje kąpielowe posiadają wysokie filtry UV, tak aby chronić delikatną skórę dzieci przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Ponadto, produkty charakteryzują się wysoką odpornością na działanie basenowego chloru oraz olejków i kremów do opalania. Dbają o to by kostiumy Seablinks nie bladły pod wpływem słońca, odpowiednio się uciągały i zapewniały komfort noszenia na długi czas.

www.seablinks.com

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share