fbpx

Co łączy śliniaki, pieluszki bambusowe i otulacze z naszymi soczystymi, polskimi jabłuszkami? Jaką mięciutką tajemnicę skrywa przed nami rodzima marka Lepre oraz co sprawia, że ich produkty wyróżniają się na tle konkurencji? Przeczytajcie w dzisiejszym artykule.

Wiecie jak bardzo cenimy małe rodzinne manufaktury. Jedną z nich jest Lepre. Marka tworzy kolorowe, delikatne i przede wszystkim bezpieczne akcesoria dla najmłodszych. Sekretem bezkonkurencyjnej jakości jest rodzicielstwo! Założyciele Lepre są rodzicami, dlatego niezwykle dbają o to, by ich produkty były takie, jakie sami chcieliby dla swoich pociech. Wszystkie produkty projektowane i szyte są w Polsce, z wyselekcjonowanych i certyfikowanych tkanin, z dbałością o każdy detal. Większość produktów uszyta jest z tkaniny bambusowej, która zapewnia doskonałą wentylację, zarówno latem jak i zimą. Wszystko po to, aby zapewnić maluszkom maksimum komfortu.

W ofercie znajdziecie niezbędne elementy wyprawki. Pieluszki, pościele, kocyki, otulacze, śliniaki i genialne, autorskie poduszki w kształcie naszych słodkich, soczystych, polskich jabłuszek. Lepre nie ukrywa, że wybór jabłuszka nie był przypadkowy. Stworzyli kształt, który jest totalnie unikatowy. Taki, którego nie ma nikt inny. Poduszeczki oprócz pięknego designu są dopasowane kształtem do główki dziecka. Nasze serca zdobyła przepiękna, oryginalna przytulanka – Lepruś.

Na sam koniec, zdradzimy Wam prawdziwą tajemnicę marki! 😉 Lepre z włoskiego oznacza zając. To nie tylko jedno z ulubionych zwierzątek najmłodszych, które kojarzy się z delikatnością i miękkością, ale też nazwisko założycieli marki – lubimy takie „zbiegi okoliczności”. Koniecznie zajrzyjcie do nich: www.lepre.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share