fbpx

Looks by Luks nieustannie nas zaskakuje! Tym razem dziecięcą odsłoną swojej najnowszej kolekcji Liberté, która jest wspólnym apelem o wolność. Kampania na sezon wiosna-lato 2021 Liberté przenosi nas w czasie w nostalgiczną podróż do Meksyku.

Marka postawiła na cztery znakomicie uzdolnione polskie ilustratorki, których autorskie printy zdobią nasze flagowe produkty symbolizujące otwarty umysł, swobodną miłość, wolność kobiet i sztuki. Część dochodu z kolekcji Liberté marka przekazuje na fundację Open Mind z Wrocławia, która działa w myśl “świata bez barier”, wspierając lokalne rzemiosło i współczesny design w celu pokazania, że kultura i sztuka zmieniają nasze życie na lepsze.

W kolekcji znajdziecie piękne nakrycia głowy, gumki do włosów, opaski ale także rampersy dla maluchów i kimona. Wśród nowości marki na nadchodzący sezon wiosna-lato 2021 znalazły się czapki rybackie Bucket Hat i czapki z daszkiem Camper Hat w tęczowy wzór Amor Puro. Idealne zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.looks-by-luks.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share