fbpx

Sen w miłym towarzystwie

Opublikowane

Świetnym trendem, który zatacza coraz szersze kręgi na polskim rynku “dziecięcym” jest dbałość o naturę i produkcja w duchu eko. Polska marka La Millou w swojej nowej kolekcji Organic Jersey również rozpieszcza  najmłodszych certyfikowanymi materiałami oraz – jak zwykle – przepięknymi, oryginalnymi wzorami. Sami zobaczcie!

Kolekcja Organic Jersey została wyprodukowana w 100% z organicznej bawełny, bez żadnych syntetycznych domieszek. Przędza, z której wykonane są produkty pochodzi z ekologicznych upraw oraz opatrzona jest certyfikatem GOTS. Nadruki, które zdobią tkaniny są całkowicie bezpieczne dla maluchów. Posiadają certyfikat OEKO Tex 100 w klasie I, są biodegradowalne oraz całkowicie nietoksyczne.

W kolekcji pojawiły się prześcieradła, komplety pościeli, kocyki oraz wkładki do wózka. Wszystko wykonane z miłością i należytą starannością! 🙂 Kocyki oraz prześcieradła dostępne są w dwóch rozmiarach – dla przedszkolaka i dla średniaka i czterech wzorach – po dwa dla dziewczynek i chłopców. 

Wkłady do wózków tworzy połączenie miękkiego organicznego jerseyu i nowej, wygodnej pianki. W linii pojawiło się 18 wzorów, z czego dwa zwracają szczególną uwagę. Różowe i błękitne jednorożce z kolekcji „Who’s the rainbow Master?” to wzór zaprojektowany przez aktorkę Maję Bohosiewicz. Biała papuga na tle różowych peonii to zasługa Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej autorskiej kolekcji „Lady Peony”.

Komplety organicznej pościeli również dostępne są w kilkunastu wzorach, w tym jeden z nich pochodzi z kolekcji „Lady Peony” oraz jeden z „Who’s the rainbow Master?”. Nie da się zaprzeczyć, wybór jest trudny. Są leniwce, jednorożce, kwiaty, autka, całe zoo… Jedno jest pewne, maluchy zasną w miłym towarzystwie! 😉

Kolekcja dostępna na www.lamillou.pl

Processed with VSCO with m5 preset
Processed with VSCO with m5 preset
Processed with VSCO with a6 preset
Otwórz galerię