fbpx

Sen w miłym towarzystwie

Świetnym trendem, który zatacza coraz szersze kręgi na polskim rynku „dziecięcym” jest dbałość o naturę i produkcja w duchu eko. Polska marka La Millou w swojej nowej kolekcji Organic Jersey również rozpieszcza  najmłodszych certyfikowanymi materiałami oraz – jak zwykle – przepięknymi, oryginalnymi wzorami. Sami zobaczcie!

Kolekcja Organic Jersey została wyprodukowana w 100% z organicznej bawełny, bez żadnych syntetycznych domieszek. Przędza, z której wykonane są produkty pochodzi z ekologicznych upraw oraz opatrzona jest certyfikatem GOTS. Nadruki, które zdobią tkaniny są całkowicie bezpieczne dla maluchów. Posiadają certyfikat OEKO Tex 100 w klasie I, są biodegradowalne oraz całkowicie nietoksyczne.

W kolekcji pojawiły się prześcieradła, komplety pościeli, kocyki oraz wkładki do wózka. Wszystko wykonane z miłością i należytą starannością! 🙂 Kocyki oraz prześcieradła dostępne są w dwóch rozmiarach – dla przedszkolaka i dla średniaka i czterech wzorach – po dwa dla dziewczynek i chłopców. 

Wkłady do wózków tworzy połączenie miękkiego organicznego jerseyu i nowej, wygodnej pianki. W linii pojawiło się 18 wzorów, z czego dwa zwracają szczególną uwagę. Różowe i błękitne jednorożce z kolekcji „Who’s the rainbow Master?” to wzór zaprojektowany przez aktorkę Maję Bohosiewicz. Biała papuga na tle różowych peonii to zasługa Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej autorskiej kolekcji „Lady Peony”.

Komplety organicznej pościeli również dostępne są w kilkunastu wzorach, w tym jeden z nich pochodzi z kolekcji „Lady Peony” oraz jeden z „Who’s the rainbow Master?”. Nie da się zaprzeczyć, wybór jest trudny. Są leniwce, jednorożce, kwiaty, autka, całe zoo… Jedno jest pewne, maluchy zasną w miłym towarzystwie! 😉

Kolekcja dostępna na www.lamillou.pl

Processed with VSCO with m5 preset
Processed with VSCO with m5 preset
Processed with VSCO with a6 preset
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share