fbpx

Sensoryczna przygoda

Ence Pence pozwala swoim małym klientom eksplorować i uczyć się świata poprzez rozwój sensoryczny. Deptanie po zróżnicowanych fakturach, pobudzanie receptorów dotykowych i proprioceptywnych, dotykanie zatopionych w żywicy plasterków pomarańczy to ich żywioł! A wszystko to w 100% ekologicznym wydaniu. 

Misją marki Ence Pence jest wspomaganie rozwoju sensorycznego najmłodszych. Marka produkuje pomoce sensoryczne z ekologicznych materiałów. To bardzo miła odmiana w morzu zabawek z plastiku i innych sztucznych tworzyw. Cieszy fakt, że coraz więcej marek zwraca uwagę na odpowiedzialność społeczną. 

W Ence Pence znajdziecie szeroki wybór dysków z zatopionymi w żywicy wypełnieniami – np. suszonymi owocami, drewniane ścieżki sensoryczne, różnego rodzaju klocki i puzzle oraz dekoracje. Marka swoje produkty tworzy we współpracy z terapeutami, dlatego możecie być pewni, że są one całkowicie bezpieczne i faktycznie rozwojowe.

Chodzenie po zróżnicowanym podłożu pobudza receptory dotykowe, dlatego w asortymencie marki znalazły się dyski z ziarenkami soli, kawy czy fasoli. Stymulują zmysł dotyku, węchu i oczywiście zachęcają do wspólnej zabawy! Dyski dostępne są w dwóch rozmiarach, dlatego sprawdzą się u dzieci w każdym wieku. Kupicie również pełne, naturalne ścieżki sensoryczne, które obecnie dostać można w kilku zestawach. 

Ciekawym produktem jest także labirynt. To zabawka, która usprawnia percepcję wzrokową i koordynację wzrokowo-ruchową. Pozytywnie wpływa też na koncentrację uwagi i pamięć ruchową. A zabawa dostarcza dziecku wrażeń dotykowych.  W labiryntach wykorzystano zebrane na plaży muszle, niebieskie, szklane i leśne kamyki, sól, kawę, a nawet korę.

Nie zapominamy o ponadczasowych zabawkach, które na długie godziny lubią zajść też samych rodziców. Mowa o klockach i grach. W Ence Pence pojawiła się, oczywiście w pełni naturalna, sensoryczna gra memory, kształty do dopasowania, piękne drewniane klocki, w tym takie z prawdziwą korą, sensoryczne puzzle i układanki, pudełka dźwiękowe oraz świetna na prezent, skrzynia zgadula.

Na sam koniec zostawiłyśmy dodatki do dziecięcego pokoju. Zupełnie unikalne, jedyne w swoim rodzaju, całkowicie naturalne i ekologiczne. Zachwycą niejednego rodzica! Piękne, drewniane obrazy z wizerunkiem ulubionych zwierzaków. Mamy krówkę Emilkę, pieska Olo, Motylka Amelkę i wiele innych. Chyba każdy maluch chciałby mieć obrazek ze swoim imiennikiem na ścianie! Tutaj je znajdziecie: www.encepence.info

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share