fbpx

UszytePrzygotowania do świąt trwają w najlepsze, a wiadomo – jak Wielkanoc to i uszaci przyjaciele. Od zająca do królika niedaleko, dlatego chcielibyśmy Wam dziś przedstawić totalny hit – produkty polskiej marki Uszyte – zdecydowanie nie tylko od święta!

Każdy projekt marki Uszyte, jak sama nazwa wskazuje, jest wyposażony w urocze królicze uszy, co nadaje ubrankom wyjątkowego, oryginalnego charakteru. W kolekcji dziecięcej znajdziecie przepiękne bluzy, płaszczyki, kombinezony, rampersy-ogrodniczki kamizelki i plecaki. Wszystko to wykonane ze świetnych gatunkowo materiałów z niezwykłą starannością, precyzją i dbałością o najmniejszy detal. Przekonajcie się sami!

Otwórz galerię

Marka ma również swojej ofercie propozycje dla nieco większych „dzieci” (przyp. red. czyli rodziców :)) – w ten sposób możecie stworzyć modne i oryginalne stylizacje dla całej rodziny. Na dorosłych czekają designerskie bluzy oraz plecaki.

Otwórz galerię

Wszystkie produkty są niezwykle miłe w dotyku, powstają w całości w Polsce z materiałów z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share