fbpx

Inspirowane stylem vintage, wygodne, stylowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. To musi być Petit Retro! Czy marka, która wyróżnia się klasą i elegancją może stworzyć komfortowe ubranka dla najmłodszych? Sprawdźcie sami!

Petit Retro swoje projekty, z pasją i największą starannością tworzy w małej pracowni. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie, często wyłącznie na zamówienie, co czyni je całkowicie unikatowymi! Na szczególną uwagę zasługują sukienki wykończone misternie wykonanym haftem angielskim, bawełnianą koronką lub lamówką. Niektóre wzbogacono też ręcznie wykonane na szydełku kołnierzyki, które można wiązać z przodu lub z tyłu sukienki. 

Wszystkie sukienki wykonane są z pięknych, starannie dobranych tkanin w stonowanych kolorach. Dominuje len i wysokiej jakości bawełna.  Materiały wyróżniają się pięknymi wzorami. W najnowszej kolekcji prym wiodą szarości, róże i klasyczne granaty, odcienie czerwieni, kwieciste wzory i krata oraz nasza ulubiona zieleń. Fasony Petit Retro nawiązują do stylu vintage. Są proste, minimalistyczne, ale zawsze z jakimś retro akcentem. Będą wspaniałym prezentem i piękną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. 

Ale asortyment marki to nie tylko sukienki! Od niedawna, na prośbę klientów, Petit Retro poszerzyło swoją kolekcję o ogrodniczki, koszule, bluzeczki oraz spodnie dla chłopców i dziewczynek.  W ofercie znajdziecie też dodatki takie jak spinki do włosów, oraz ręcznie szyte lalki i zwierzaki. Całą kolekcję obejrzycie na www.petitretro.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share