fbpx

Sieciówkowe wyprzedaże cz. II

Fot. KappAhl

Wyprzedaże pomału zbliżają się ku końcowi. Z każdym dniem, a nawet godziną, coraz ciężej znaleźć coś fajnego w niskiej cenie. Ale w redakcji Kiddostyle nie ma rzeczy niemożliwych. Challenge accepted! Zobaczcie co jeszcze da się upolować w sieciówkach w super cenach.

Na pierwszy ogień zajęłyśmy się marką H&M, która również tym razem nas nie zawiodła. Przeogromny wybór, zarówno dla niemowlaków i starszych dzieci. Ponad 1500 pozycji, z których naprawdę ciężko było nam wybrać TOP 10, dlatego… Wybrałyśmy trochę więcej. 😉 

PS.  zwróćcie uwagę na t-shirty. Większość z nich wciąż dostaniecie w wielu rozmiarach, w dodatku większość z nich kosztuje około 10 złotych.

Otwórz galerię

Szybkim krokiem przechodzimy do Reserved, gdzie już czekają na nas świetne, letnie sukienki, masa t-shirtów, szortów, bluz, bluzeczek… No, czego dusza zapragnie! 

Otwórz galerię

Wiedzieliście, że Sinsay wprowadził linię dziecięcą? Przeważa w niej kolekcja dziewczęca, ale nie zapomnieli też o chłopcach. Na wyprzedaży z czystym sumieniem można poszaleć. Wszystkie produkty kosztują maksymalnie 30 złotych. Sprawdźcie co fajnego wybrałyśmy.

Otwórz galerię

Wisienka na torcie – Zara. Nie ukrywamy – jeśli coś z naszego przeglądu się Wam spodoba, pędźcie szybko na stronę, zostały ostatnie rozmiary! Wciąż możecie kupić bluzeczki, dodatki, szorty, kurtki, spodnie i wiele innych w atrakcyjnych dla portfela cenach! 😉 

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share