fbpx

Rodzeństwo to cząstka dzieciństwa, która zawsze z Tobą będzie – to zasłyszane gdzieś zdanie bardzo utkwiło w głowach twórców marki COODO i to na tyle mocno, że to właśnie relacja pomiędzy rodzeństwem stała się motywem przewodnim najnowszej kolekcji o znaczącej nazwie „Siła rodzeństwa”.

Relacja, która ma w sobie niezwykłą siłę, która wzrusza, fascynuje, daje rodzicom ogromną radość, poczucie satysfakcji i spełnienia, ale jednocześnie jest dla nich ogromnym wyzwaniem. Z perspektywy dziecka brat/siostra to pierwszy kompan wspólnych zabaw, towarzysz w odkrywaniu świata oraz w przeżywaniu pięknych, ale też i trudnych emocji. Wzór do naśladowania. Nauczyciel. Przewodnik. Powiernik. Jednak nie zawsze jest sielankowo. Relacja z bratem/siostrą przynosi także odczuwane po raz pierwszy emocje takie jak zazdrość, złość czy rozczarowanie.

Pomysł, aby rodzeństwo uczynić bohaterami najnowszej sesji twórcy marki COODO zaczerpnęli bezpośrednio od swoich klientów. To właśnie od Was dostają całe mnóstwo zdjęć maluszków ubranych w COODO, którym towarzyszy brat lub siostra. Zdjęcia te przepełnione niezwykle ciepłymi, szczerymi emocjami zainspirowały ich, aby spróbować uchwycić te emocje w kadrach. Tym bardziej, że w tej kolekcji jest ku temu dodatkowy powód… Pytanie o to, kiedy w ofercie COODO pojawią się większe rozmiary towarzyszy od początku istnienia marki. No i w końcu tej jesieni będzie można kupić ubrania aż do rozmiaru 110. Oprócz sprawdzonych bestsellerowych modeli, w większych rozmiarach pojawią się także nowości, w tym zupełnie nowa kategoria produktowa: bielizna.

Ale to nie koniec nowości. Tradycyjnie już nowa kolekcja to poszerzenie palety kolorystycznej COODO. Tym razem naprawdę długo szukali koloru, który będzie się pięknie komponował jednocześnie z musztardą, khaki, pudrowym różem jak i maliną – kolorami, które już zdążyli pokochać klienci COODO. Mleczna czekolada, bo tak się nazywa tegoroczna nowość, idealnie spełniła te oczekiwania i jesteśmy pewni, że także skradnie Wasze serca.

Otwórz galerięAutorką zdjęć do najnowszego lookbooka marki jest niezmiennie najcoodowniejsza fotograf Anita Suchocka.
Cała kolekcja dostępna jest na stronie www.coodo.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share