fbpx

Motywem najnowszej kolekcji marki COODO jest SIOSTRZEŃSTWO rozumiane jako solidarność pomiędzy dziewczynkami, jak i dorosłymi kobietami oraz wynikająca z tego poczucia solidarności kobieca siła. To wspieranie się zamiast rywalizowania, akceptowania zamiast oceniania, otwartość na to, co inne zamiast wykluczenia. Nawet z pozoru drobne gesty solidarności na co dzień, już od najmłodszych lat dają naszym córkom ogromną siłę. Zatem… wszystkie kobiety – bądźcie dla siebie siostrami i zmieńcie ten świat na lepsze wspólnie z marką COODO!

Twórcy marki wierzą, że dziewczynki rodzą się z poczuciem niewidzialnej więzi między sobą, co doskonale widać na placach zabaw. Małe kobietki zaciekawione innymi koleżankami, są otwarte, nieoceniające i przyjaźnie nastawione do siebie. Natomiast świat, w który powoli wchodzą, a przede wszystkim komunikaty, które słyszą od dorosłych potrafią tę naturalną więź niestety zamiast wzmacniać, osłabiać. Dlatego tak ważne jest, aby w pełni świadomie od najmłodszych lat wzmacniać wśród dziewczynek poczucie solidarności.

COODO jako marka, których klientkami są głównie mamy, chce też podkreślać jak ważna jest solidarności wśród mam. I choć tak wiele różni kobiety, to łączy je na pewno fakt, że sprowadziły na świat małego człowieka, którego wychowanie jest nie lada wyzwaniem. To wspólna siła kobiet i kolejny powód aby się nawzajem szanowały i zawsze wspierały, a nie oceniały, pouczały czy rywalizowały na style życia czy style wychowania.

Nowa kolekcja SIOSTRZEŃSTWO to sprawdzone już modele, uszyte jak zawsze wyłącznie z certyfikowanej 100% bawełny organicznej. Nowością są natomiast cztery kolory: szafirowy, miedziany, waniliowy oraz gorzka czekolada. W asortymencie marki znajdziecie wszystkie elementy garderoby niezbędne dla Waszych dzieci, które zostały pokazane na zdjęciach przepełnionych niezwykle ciepłymi i szczerymi uczuciami, a wszystko w imię siostrzanej miłości od najmłodszych lat.   

www.coodo.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share