fbpx

Skarpetkowy zawrót głowy

Many Mornings
Fot. Many Mornings

Nie tylko nadchodzące święta, ale także obchodzony dzisiaj (30.11) Dzień Białych Skarpetek, skłoniły nas do przygotowania zestawienia trochę na przekór – bo najweselszych, najciekawszych wzorów dla najmłodszych – z pewnością pomogą one wczuć się w świąteczny klimat, ale znajdziecie również propozycje całoroczne. 

To jeden z bardziej podstawowych elementów garderoby i wydawałoby się, że w tym zakresie nie ma specjalnie pola do popisu, ale jakże błędne to myślenie! Nadeszła era skarpet! Producenci prześcigają się nie tylko we wzorach, ale także w dodatkowych funkcjonalnościach – i tak znajdziemy skarpetki z grzechotkami, świecące w ciemnościach czy antypoślizgowe. Kiedyś skarpetki skrzętnie ukrywano w butach i pod spodniami, a dziś to powód do dumy i pełnoprawny element stylizacji!

Przy tej okazji warto wspomnieć o akcji charytatywnej DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET organizowanej przez TK MAXX. Dochód ze sprzedaży kolekcji skarpetek ze świątecznymi motywami wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Dodatkowo, każdy, kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii.

Poniżej znajdziecie dwa zestawienia – na nadchodzący sezon zimowo-świąteczne oraz bardziej uniwersalne – na każdą okazję.

Skarpetki świąteczne
Otwórz galerię
Skarpetki całoroczne
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share