fbpx

Śladami małego wędrowca

Co powiecie na prawdziwie ponadczasową modę dziecięcą? Elementy z minionych lat, wysokiej jakości materiały, nowoczesne, a zarazem tradycyjne kroje oraz całość dopełniona symbolicznymi, naturalnymi dodatkami. Polska marka Lil Couture powraca do tradycji w funkcjonalnym wydaniu. Przed Wami Lil Wanderer (tłum. mały wędrowiec), czyli o ich pierwszej kolekcji, która zainspiruje Was do prawdziwych wędrówek po modzie minionych dekad.

Moda, i to w pełnym tego słowa znaczeniu! Marka Lil Couture mocnym krokiem wkroczyła na rynek dziecięcy. Ich debiutancka kolekcja, uchwycona na pięknych fotografiach podczas zachodu słońca, wśród złocistych, jesiennych pól, daleko od wielkomiejskiego gwaru, idealnie odzwierciedla główne założenia marki. Ma być tradycyjnie, ale ponadczasowo. Marka równie czujnie podąża za tym co nowoczesne i teraźniejsze, ale oprócz wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych fasonów, przemycone zostały elementy z minionych lat.

Kolekcja powstała z chęci eksplorowania tego co wyjątkowe, czyli natury. Podzielona jest na dwie grupy. Pierwsza zachowana w odcieniach jesiennego różu, mglistej szarości i klasyki – czerni i bieli. Drugą linię charakteryzują dwa printy – baby check, czyli drobna kratka oraz kwiaty w stylu vintage. Całość dopełniają naturalne dodatku – bawełniane tasiemki i drewniane guziczki.

Naszym faworytem tej kolekcji są dziewczęce koszule z efektownymi rękawami-bufkami, oraz przeuroczym okrągłym kołnierzykiem zakończonym koronką. Dostępne są w dwóch wzorach, różowej i niebieskiej kratce. Warto zwrócić też uwagę na sukienkę Martha – dostępna jest w dwóch kolorach: różowym i żółtym. Luźny fason i gładki materiał już „robią robotę”, ale nas szczególnie zauroczyły przepiękne drobne aplikacje białych kwiatuszków. W Lili Couture znajdziecie też sukienki w kratkę oraz wspomniany wcześniej wzór kwiatków vintage, bluzy w dwóch wariantach i genialne pomarańczowe ogrodniczki. 

Lil Couture dba o jakość materiałów, dlatego znajdziecie tam między innymi wiskozę, czy bawełnę. Panie i Panowie, niniejszym ogłaszamy ten debiut za udany! Oryginalne fasony i wysoka jakość to zdecydowanie coś, co lubimy! Pełną ofertę znajdziecie na www.lilcouture.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share