fbpx

Słodkie życie jak w…

Grecka Mykonos, gorąca Jamaica, Tulum w Meksyku, a może deszczowy Londyn lub słoneczna Venice Beach? Pakujcie się i wybierzcie kierunek podróży! Marka La Millou prezentuje coś, dla czego z pewnością stracicie głowę! Sprawdźcie co to takiego!

Pakuję się na spacer z dzieckiem. Przekąski – są, woda – jest, mokre chusteczki – spakowane, tysiąc zabawek – mamy to, jeszcze dorzucę tylko telefon, klucze i pięćdziesiąt najpotrzebniejszych przedmiotów i idę. Idę obładowana jak wielbłąd z czterema torbami. Znacie to? Wiemy, że tak 😉   Dla takich jak my, marka La Millou przygotowała kolekcję plecaków Dolce Vita Pure, które są młodszą wersją kultowej, kolorowej kolekcji Dolce Vita (z włoskiego: słodkie życie). Od starszej siostry różnią się wielkością – są mniejsze, ale tak samo uniwersalne i funkcjonalne. 

Eleganckie, jednokolorowe z szalonym środkiem, posiadają mnóstwo praktycznych rozwiązań, które ułatwiają organizację i sprawiają, że wszystko pozostanie na swoim miejscu! Wykonane z wysokogatunkowej imitacji skóry, co sprawia, że wyglądają na prawdę szykownie! To, co je wyróżnia to podwójny zamek błyskawiczny, dzięki któremu plecak rozkłada się jak kuferek i możemy swobodnie pakować do niego wszystkie fanty! 😉 Do tego kieszonka umiejscowiona na plecach, dzięki której możemy się dostać do wnętrza plecaka bez konieczności otwierania. Oprócz szelek do noszenia na plecach posiada dwie rączki, które można ze sobą spiąć i przenosić plecak jak torbę. Posiadają również dwa metalowe ringi, dzięki którym plecak można przyczepić do wózka. Lubimy takie kreatywne rozwiązania!

Dostępne są w pięciu wersjach, a każda z nich została okraszona nazwą wakacyjnej miejscówki, o której obecnie możemy tylko pomarzyć. 😉 

  • Mykonos – pastelowy błękit na wspomnienia o greckiej wyspie.
  • Tulum – spokojny, jasny szary nazwany od Meksykańskiego wakacyjnego kurortu
  • London – deszczowy granat, ale jakże urokliwy!
  • Venice Beach – pudrowy róż idealny do tętniącego życiem Los Angeles… Ale i do Giżycka będzie ok! 😉 
  • Jamaica – żółciutki jak słoneczne karaibskie marzenie!

Ta kolekcja została zaprojektowana tak, aby sprawdziła się nie tylko młodym mamom, ale wszystkim kobietom! Wyglądają cool, są super pojemne i daleko im do klasycznych, sportowych plecaków. W miejskiej dżungli, zamiast torebki spiszą się idealnie. I jak zdrowo dla naszych kręgosłupów! 🙂 

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share