fbpx

Słońce! Chroń głowę kto może!

Opublikowane

Kochamy słońce i upały! Ma dobroczynne działanie na nasz organizm, jednak potrafi być niebezpieczne i zdradliwe! 😉 O ile kąpiele słoneczne są bardzo przyjemne, tak efekty promieniowania ultrafioletowego już niekoniecznie… Dlatego noszenie nakryć głowy latem jest tak ważne! Warto pamiętać o tym nie tylko podczas plażowania i wakacji, ale też na co dzień, dlatego wyszukałyśmy dla Was najpiękniejsze modele nakryć głowy na nadchodzące wakacje.

Bucket hat pomimo, że kojarzone ze strojem wędkarzy i okładkami płyt amerykańskich raperów z lat 90., są najmodniejszym dodatkiem tego sezonu. Wybrałyśmy dla Was modele od Minikid, Bexa i Efvva. Ale jeżeli uliczny styl Was nie przekonuje, lub szukacie czegoś bardziej dziewczęcego, zajrzyjcie do La Millou i Kidspace, gdzie znajdziecie mnóstwo wzorów klasycznych kapeluszy. W jednym z modeli szczególnie spodobało się praktyczne wiązanie, dzięki któremu mamy pewność, że kapelusz nie spadnie z główki. Drugi model ma za to regulowany obwód – to super rozwiązanie dla praktycznych rodziców!

Kidspace 69
Kidspace 69zł
Minikid 99zł
LaMillou 59zł
LaMillou 59zł
LaMillou 39zł
Efvva 110zł
Bexa 56zł
Otwórz galerię

Przechodzimy do najpopularniejszego rozwiązania na lato – czapki z daszkiem. W tym sezonie nosimy je nie tylko na sportowo! Wybrałyśmy kilka marek, u których znajdziecie tzw. truckerki, czyli czapki z siateczką z tyłu głowy. W upały sprawdzają się najlepiej! Takich nakryć poszukajcie u Pom Pom Cap, Booso, Dashki i Dzianinowe. A dla maluszków – Kidspace i ich urocze supełki!

Kidspace 39zł
Pompom cap 59zł
Pompom Cap 39zł
Dzianinowe 40zł
Dashki 82zł
Dashki 80zł
Booso 90zł
Otwórz galerię

Przegląd zakończymy wakacyjnym klasykiem. Ulubienice nadmorskich kurortów – chustki! W La Millou wybrałyśmy świetne opaski, które możecie nosić na dwa sposoby – standardowo, oraz rozłożoną jak chustkę na głowie. W tej kategorii nie mogło zabraknąć turbanów. Możecie je przygotować samodzielnie, albo użyć gotowych od Looks by Luks. Nowa kolekcja Diversity tej marki to coś pięknego! Zwróćcie też uwagę na modele od Ul&Ka – lniane chustki, do wyboru na gumce oraz z daszkiem. Do tego kilka nowości od Patulove. W Bexa szczególnie zwróciły naszą uwagę wiązane chustki z daszkiem, które wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów. Nadają się zarówno dla dziewczynek i chłopców. Bosko wyglądają z zawiązaną kokardą z tyłu! 🙂

Patulove 39zł
Ul&Ka 49zł
Ul&Ka 39zł
Looks by Luks 82zł
Looks by Luks 75zł
LaMillou 39zł
Bexa 40zł
Bexa 40zł
Bexa 40zł
Bexa 40zł
Otwórz galerię