fbpx

Space of Grace

Space of Grace

Space of Grace to młoda marka odzieżowa, stworzona przez mamę trójki dzieciaków i zarazem projektantkę mody, dla której życie w zgodzie z wartościami odgrywa główną rolę. Hasłem przewodnim marki jest „Make your place for…” LOVE, HAPPINESS, INSPIRATION, SMILE, DREAM… To Wy tworzycie tę przestrzeń, w której chcecie żyć i cieszyć się życiem, spełniać swoje marzenia, tworzyć więzi i wizerunek.

Space of Grace kocha modę kolorową, nietuzinkową, naznaczoną własnoręcznym haftem, detalem czy kolorowym guzikiem, który jest symboliczny dla całej marki, niczym łączące nas więzi rodzinne. W tej przestrzeni znajdziecie projekty dla całych rodzin, takie same dla dorosłych i dzieciaków, w każdym wieku i rozmiarze, z możliwością wprowadzenia własnych parametrów rozmiaru.

Space of Grace tworzy w duchu slow fashion, gdzie każdy projekt realizowany jest na specjalne zamówienie, dbając o ekologiczne rozwiązania oraz wspierając polskich producentów tkanin i dodatków.

Space of Grace kreuje modę impulsywnie, pojawia się pomysł – powstaje projekt, dlatego w ofercie znajdziecie m.in. koszulki z motywującymi hasłami, szalone spodnie, koszule jak również płaszcze czy kurtki, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, a co najlepsze to fakt, że każdy z Waszych bliskich może mieć swój własny, unikatowy egzemplarz!

www.spaceofgrace.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share