fbpx

Sposób na kokardę

To już pewne! Kokardy wróciły do łask i to w jakim stylu! Marka The Knitelier przy użyciu luksusowych materiałów ręcznie tworzy całkowicie unikatowe, kolorowe, błyszczące atrybuty małej księżniczki i nieco starszej damy. Zobaczcie jakie ma dla Was propozycje!

The Knitelier to marka dla dziewczynek i mam, które poszukują unikatowych dodatków najwyższej jakości. Marka korzysta z luksusowych materiałów, dlatego w nowej kolekcji zamiast pospolitego weluru, pojawił się prawdziwy aksamit (!), szlachetna bawełna satynowa oraz len. Co istotne, bawełna, z której korzysta The Knitelier posiada najbardziej restrykcyjne certyfikaty takie jak GOTS oraz OEKO-TEX 100. 

Z myślą o małych strojnisiach, marka stworzyła kolekcję Święta & Sylwester, która przepełniona jest lśniącymi błyskotkami i brokatowymi tkaninami. Dominuje w niej złoto, róż, czerwień i srebro. Te kokardy uszlachetniają każdą stylizację bardziej niż biżuteria! Oprócz tego, czekają na Was inne, „codzienne” wzory i kolory kokard. Nie ukrywamy, że my jesteśmy fankami klasycznej czerwonej welurowej kokardy w szkolnym stylu. Warto zaznaczyć, że marka The Knitelier stworzyła unikatową metodę trwałego doczepiania kokard do spinek, co zapewnia swobodę wpinania ich na włosach, nie szarpią włosów, nie zsuwają się i nie gubią w tajemniczych okolicznościach.

Wszystkie projekty są w 100% autorskie, a każdy etap tworzenia kokard odbywa się ręcznie w Polsce. The Knitelier gwarantuje również, że proces tworzenia ich produktów odbywa się w warunkach nienaruszających równowagi ekologicznej. Cóż można więcej dodać? Czas na zakupy: www.shop-the-knitelier.com

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share