fbpx

Dni stają się coraz dłuższe, a roślinność przybiera pierwsze wiosenne barwy. Strażnicy Lasu to kolekcja, której kolorystyka przenosi nas do budzącego się po zimie lasu. Zapraszamy do odkrywania świata przyrody z  polską marką Tulilas!

Najnowsza kolekcja Tulilas to przede wszystkim uniwersalne i komfortowe kroje, które wiosennymi barwami zachęcają do eksplorowania fascynującego świata. To również idealne uzupełnienie wcześniejszych propozycji tej firmy, które umożliwia dowolne łączenie ubranek w zestawy. Mocnym akcentem linii są surowo wykończone bawełniane koszule, które występują w dwóch kolorach.

Ideą Tulilas jest tworzenie prostych wzorów w jednolitych, stonowanych barwach nawiązujących do natury i dzikiej przyrody, czyli tego co najpiękniejsze. A inspiracją do leśnych nadruków były prawdziwe historie! Oprócz starannie dobranych kolorów, twórcy marki niezwykle dbają o jakość wybranych materiałów, dlatego wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty, a szycie ubranek odbywa się w niewielkiej szwalni w Polsce.

Całość znajdziecie na www.tulilas.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share