fbpx

Strażnicy szafoporządku

Opublikowane

Gdy porządki w pokoju, a w szczególności w szafie, to ostatnie na co mają ochotę Wasze dzieci, to z pomocą przychodzą innowacyjne wieszaki Funny Hangers. Dzięki sprytnemu patentowi, nawet dziecko, bez problemu zawiesi na nim każde ubranie, a oryginalny design będzie cieszył oko małych i dużych. 

W czym zatem tkwi ich wyjątkowość? W małej przerwie w górnej części (ramiona wieszaka nie łączą się ze sobą), która w „magiczny” sposób przyspiesza i ułatwia umieszczenie ubrania na wieszaku. Pomysł ten jest na tyle innowacyjny, że został opatentowany. Tego nie da się opisać słowami – to trzeba zobaczyć na filmie (dostępny na końcu artykułu). Największym plusem jest to, że nie trzeba rozpinać ubrań (np. koszul czy bluz) ani szarpać się z włożeniem wieszaka przez dekolt – dzięki Funny Hangers ta czynność zajmuje kilkukrotnie mniej czasu niż na tradycyjnym wieszaku,  a co najważniejsze – jest prosta nawet dla przedszkolaka!

Warto zwrócić uwagę na oryginalny design – dostępne są sety w różnych wzorach: girl, boy, monokolorystyczne oraz naz zdecydowany faworyt czyli zoo. Jeśli chcecie dać upust dziecięcej kreatywności możecie wybrać zestaw wood z farbka i spersonalizować go zgodnie z dziecięcą fantazją. Wieszaki to produkt ekologiczny, wykonany ze sklejki; występują w dwóch wielkościach: dla dzieci w rozmiarze 17cm x 36cm oraz dla dorosłych 20cm x 44cm.

Zawsze wiedzieliśmy, że Polak potrafi! Sami zobaczcie www.funnyhangers.pl. A tymczasem w głowach twórców czekają już kolejne pomysły…

Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Funny Hangers
Otwórz galerię