fbpx

Strażnicy szafoporządku

Gdy porządki w pokoju, a w szczególności w szafie, to ostatnie na co mają ochotę Wasze dzieci, to z pomocą przychodzą innowacyjne wieszaki Funny Hangers. Dzięki sprytnemu patentowi, nawet dziecko, bez problemu zawiesi na nim każde ubranie, a oryginalny design będzie cieszył oko małych i dużych. 

W czym zatem tkwi ich wyjątkowość? W małej przerwie w górnej części (ramiona wieszaka nie łączą się ze sobą), która w „magiczny” sposób przyspiesza i ułatwia umieszczenie ubrania na wieszaku. Pomysł ten jest na tyle innowacyjny, że został opatentowany. Tego nie da się opisać słowami – to trzeba zobaczyć na filmie (dostępny na końcu artykułu). Największym plusem jest to, że nie trzeba rozpinać ubrań (np. koszul czy bluz) ani szarpać się z włożeniem wieszaka przez dekolt – dzięki Funny Hangers ta czynność zajmuje kilkukrotnie mniej czasu niż na tradycyjnym wieszaku,  a co najważniejsze – jest prosta nawet dla przedszkolaka!

Warto zwrócić uwagę na oryginalny design – dostępne są sety w różnych wzorach: girl, boy, monokolorystyczne oraz naz zdecydowany faworyt czyli zoo. Jeśli chcecie dać upust dziecięcej kreatywności możecie wybrać zestaw wood z farbka i spersonalizować go zgodnie z dziecięcą fantazją. Wieszaki to produkt ekologiczny, wykonany ze sklejki; występują w dwóch wielkościach: dla dzieci w rozmiarze 17cm x 36cm oraz dla dorosłych 20cm x 44cm.

Zawsze wiedzieliśmy, że Polak potrafi! Sami zobaczcie www.funnyhangers.pl. A tymczasem w głowach twórców czekają już kolejne pomysły…

Otwórz galerię

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share