fbpx

Strojmisie pomagają!

Zestaw #matchymatchy? Jesteśmy na tak! Sukieneczki, koszulki, akcesoria – dla dziewczynki, chłopca i dla Mamy. Co tu dużo mówić – uwielbiamy to. A jeśli dołożymy do tego pomoc małej dziewczynce i wspólnie stworzymy lepszy świat? Przeczytajcie o cudownej akcji charytatywnej polskiej marki Strojmisie i ich nowej limitowanej kolekcji.

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka stworzyć bezpieczny, piękny świat, wypełniony dobrem i szczęściem. Wszyscy staramy się robić to jak najlepiej możemy, jednak czasami zdarza się, że nie jest to wcale takie proste. Dobrze jest pomagać, a doskonale wie o tym marka Strojmisie. Postanowili pomóc rodzicom Zuzi, która na co dzień mierzy się z mikrocją, w uzbieraniu ogromnej kwoty potrzebnej do wykonania operacji w USA. To już drugi raz kiedy Strojmisie angażują się w pomoc Zuzi. Na początku były czapeczki, a teraz – cudowna, limitowana kolekcja ubranek dla dzieci i mam! Sukienki, koszulka, a do tego pasujące akcesoria. Kolekcja tworzy zestawy matchy-matchy, które wiemy, że uwielbiacie! 😉

Wszystkie produkty wykonane zostały z bawełny organicznej. Perfekcyjnie skrojone, jak na Strojmisie przystało. Na organicznej dzianince pojawił się piękny, tropikalny print, którego autorką jest mama Zuzi – Klaudia Mączka-Rzewuska, która nie tylko tworzy piękne ilustracje, a również metryczki i portrety.

10% ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie przekazana na rzecz Zuzi. Cel jest szczytny, ubranka iście wakacyjne , dlatego pomagajmy!

Kolekcję dla Zuzi kupicie na https://strojmisie.eu

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share