fbpx

Znacie powiedzenie „nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania”? To motto przyświeca marce Ducksday, która projektuje ubrania z myślą o potrzebach dzieci na każdą porę roku. Tym razem przedstawiamy Wam kolekcję letnią Ducksday: plażowo-kąpielową, która zachwyca kolorami i wzorami, ale co najważniejsze – zapewnia dziecku ochronę przeciwsłoneczną.

Cała kolekcja jest wykonana z materiału, który oddycha i jest wytrzymały, trwale chroni przed szkodliwymi promieniami UV, ma najwyższy współczynnik ochrony (UPF 50+). Ponadto odzież jest bardzo miękka, elastyczna i wodoodporna.

Stroje plażowo-kąpielowe marki Ducksday zapewnią dziecku wygodną i bezpieczną zabawę na plaży i w wodzie nawet w najbardziej słoneczne dni. Sprawdzą się też na basenie (materiał jest odporny na działanie chloru), a także latem w przydomowym ogródku. Dzięki ochronie przed promieniami UV, nie trzeba już stosować dodatkowych filtrów UV pod kostium.

Kostiumy są łatwe w zakładaniu, wyposażone z przodu w wygodne zapięcie na gruby plastikowy kolorowy zamek umożliwiający szybkie ubieranie, jak i odpinane klipsy po wewnętrznej części nogawek ułatwiające zmianę pieluszki. Dokładne wykończenie nogawek i rękawków zapewnia wygodę i komfort noszenia. 

Oprócz powyższych cech, kolekcja ta jest także atrakcyjna wizualnie. Dużo wzorów (paski, motywy roślinne, wzory geometryczne) i kolorów (żółty, zielony, czerwony, niebieski) sprawi, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie i będzie mogło wyglądać stylowo a jednocześnie czuć się bezpiecznie. Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.matiandmaks.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share