fbpx

Świat dziecięcych stóp

Każdy kto zna markę Mama’s Feet z pewnością odliczał dni i godziny do premiery jesiennej kolekcji. A ten kto jeszcze nie zna to ma okazję szybko nadrobić zaległości i zaprzyjaźnić się z produktami dla małych i większych stópek. I gwarantujemy, że będzie to przyjaźń nie tylko na dobre i na złe, ale i także na długie lata…

Najnowsza kolekcja to propozycje zarówno dla dzieci jak i mam. Powróciło kilku uwielbianych bohaterów, ale przede wszystkim mamy pełno przecudnych nowości. Oto co przygotowała dla Was marka Mama’s Feet:

Elegantki

Elegantki to seria klasycznych rajstop, z wplecioną przepiękną, delikatną złotą nitką. Rajstopy te dostępne są w dwóch bardzo uniwersalnych i odświętnych kolorach – w kremie i w granacie. Sprawdzą się one idealnie podczas każdej uroczystości, a także jako uzupełnienie codziennych stylizacji małych Gwiazd.

Otwórz galerię
Kociaki

Kocia rodzinka rajstop to nie lada miks charakterów. Znajdziecie tu drapieżnego Lamparta i milusińskiego Dachowca. Oba te wzory doskonale współgrają z aktualnie obowiązującymi trendami w modzie. Są bardzo wygodne i bez uciskowe – dzięki czemu maluchy mogą bez skrępowania bawić się i szaleć przez cały dzień.

Otwórz galerię
Royal Baby

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom klientów o klasyczne podkolanówki powstała seria Royal Baby! Linia jednokolorowych podkolanówek z delikatnym ściegiem. W skład kolekcji wchodzą 4 kolory podkolanówek klasyczne grafitowe i białe oraz khaki i karmelowe. Podkolanówki te to doskonały atrybut małego dżentelmena.

Otwórz galerię
Hiszpanki – podkolanówki i skarpetki

Hiszpanki to nasza najgorętsza tej jesieni seria podkolanówek z falbankami! Dostępne są w 5 ciepłych, głębokich kolorach, a ich nazwa została wymyślona przez fanów marki za pomocą portali społecznościowych. Skarpetki znajdziecie również w wersji dla mam!

Otwórz galerię
Sreberka

Sreberka, to zestawy dwóch par klasycznych skarpetek z dodatkiem mieniącej się nitką. Sreberka dostępne są w trzech kompletach: Gwiazdkowym, Polarnym i Lodowym. Skarpetki te są delikatne w dotyku. Dostępny jest także rozmiar dla mam.

Otwórz galerię
Szalone Zwierzaki

Szalone Zwierzaki, to cudowna kolekcja zwariowanych zwierzęcych podkolanówek, która zagościła już u Mama’s Feet na stałe. W skład zwierzęcej ekipy wchodzą: Grzesiu Rudy Lisek, Renia Sprytna Lisica, Henio Mądra Sowa, Pola Wesoła Ptaszyna, Wanda Śmiała Panda oraz Lilka Różowa Kotka.

Otwórz galerię
Aniołki

Aniołki to seria przepięknych jednobarwnych podkolanówek z niecodziennym, zaskakującym dodatkiem… ANIELSKIMI SKRZYDEŁKAMI! Nasze małe Aniołki codziennie biegają wokół nas… dodajmy im i naszym nóżką prawdziwych skrzydeł, niech wspólna zabawa nigdy się nie kończy!

Otwórz galerięWszystkie produkty znajdziecie na: www.mamasfeet.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share