fbpx

Świąteczne klimaty

Reserved
Fot. Reserved

Skoro pierwsze dźwięki „Last Christmas” rozbrzmiały w centrach handlowych, witryny sklepowe obfitują w mikołajkowe dekoracje to chyba przygotowania do świąt można uznać za oficjalnie rozpoczęte. A co za tym idzie czas wprawić się w iście świąteczny klimat!

Nic nie pomoże w tym lepiej jak zabawne elementy codziennej garderoby – z roku na rok coraz więcej marek oferuje niegdyś obciachowe, a dziś jednak bardziej „hitowe” swetry świąteczne, a także bluzy, t-shirty oraz pajace dla najmłodszych. Wybierać możemy już nie tylko z klasycznych mikołajowo-choinkowych wzorów, na półkach sklepowych znajdziemy też świąteczne lamy, pierniczki, łosie czy zabawne napisy. Wiele firm w swojej ofercie posiada również identyczne produkty dla wszystkich członków rodziny. Przejrzyjcie nasze poniższe zestawienie i zobaczcie czy znajdziecie coś dla swoich pociech – a może i Wy się zainspirujecie?

Otwórz galerię

No a jeśli ktoś chce być oryginalny, oczywiście zawsze pozostaje „instytucja babcia” i własnoręcznie zaprojektowany wzór!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share