fbpx

Świąteczne stylizacje cz. 1

Newbie
Fot. Newbie

Pierwsze dźwięki świątecznych piosenek i kolęd w radiu, unoszący się w powietrzu zapach pierniczków i choinki, przepiękne iluminacje na ulicach miast – to tylko niektóre z oznak, że święta już tuż, tuż… Najwyższa pora, aby oprócz prezentów pomyśleć o świątecznej kreacji – pomoże Wam w tym nasze zestawienie!

W pierwszej kolejności prezentujemy Wam propozycje marek zagranicznych, sieciówek. W tym przypadku zazwyczaj możecie liczyć na bardzo szybką dostawę i dużą dostępność rozmiarów.

DZIEWCZYNKA

W stylizacjach dla dziewczynek oczywiście niezmiennie prym wiodą sukienki – oprócz klasycznej, świątecznej czerwienie przepięknie prezentują się również szarości czy granaty. Świetną i elegancką alternatywą są również kombinezony czy eleganckie spodnie zestawione ze śnieżnobiałą koszulą (w sam raz do wigilijnego barszczu ;)). Zresztą oceńcie sami!

Otwórz galerię
CHŁOPIEC

W propozycjach dla chłopców królują kamizelki i marynarki – dla tych najmłodszych dostępne w wersji „dresowej” lub nadrukowanej na body. Marki oferują również całą gamę koszul od klasycznych, przez kraciaste aż po te z elementem humorystycznym. Duża popularnością cieszą się spodnie na szelkach – może warto pomyśleć nad takim samym zestawem dla taty i syna (zajrzyjcie do naszego artykułu)? Poniżej znajdziecie nasze typy:

Otwórz galerięA już w najbliższych dnia druga część świątecznych stylizacji – tym razem polskie marki!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share