fbpx

Szumiący przyjaciel dziecka!

Szumiąca rodzina Whisbear stale się powiększa! Dopiero niedawno pojawił się Miś Śpioszek, a oto jest kolejna nowość – Królik Śpioszek, czyli szumiąca, niewielkich rozmiarów przytulanka w kształcie słodkiego królisia, która ułatwi maluszkom wyciszanie i zasypianie. Sami zobaczcie! 🙂

Królik Śpioszek to młodszy brat bestsellerowej Królisi Felci. Ma jej mordkę, jej uszy, kolor futerka, ale jest znacznie mniejszy, mierzy zaledwie 25 centymetrów, dlatego bez problemu dostosuje się do rączek niemowlaka. Jak wszystkie przytulanki Whisbear, także i ta emituje różowy szum, który pomaga niemowlętom wyciszyć się i zasnąć. Jednakże Śpioszek nie ma urządzenia reagującego na płacz dziecka, czyli Crysensora, mają go tylko „duże” maskotki. W Śpioszku urządzenie po uruchomieniu szumi przez 40 minut, stopniowo cichnie, a ponownie można je włączyć ręcznie. Funkcja soft start i soft stop sprawia, że szum nasila się i cichnie stopniowo. Natężenie szumu można dostosować do potrzeb niemowlęcia.

Królik Śpioszek będzie na pewno wspaniałym towarzyszem dziecka podczas spacerów, wizyt u lekarza, czy adaptacji żłobkowej. Szumiąca Przytulanka Whisbear skojarzy się maluchowi ze spokojem i bezpieczeństwem, które są bardzo ważne w pierwszych dniach pobytu w nowym miejscu.

Jego różowy szum uspokaja i daje poczucie bezpieczeństwa. Przypomina dźwięki, które dziecko słyszało podczas życia płodowego. To właśnie szum różowy uważa się za najskuteczniejszy i co ważne, całkowicie bezpieczny dla dziecka. Mechanizm spoczywa bezpiecznie w środku zabawki, bez obaw, że dziecko mogłoby go wyjąć.

Przytulanka została w całości zaprojektowana i uszyta w Polsce, z dbałością o najmniejszy detal. Dzianiny, które zostały użyte, mają certyfikaty Oeko-Tex standard 100, co oznacza, że są produktami najwyższej jakości. Maskotki Whisbear to pierwsze w Polsce szumiące zabawki, które uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka jako produkty przeznaczone dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut także weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.

Dzięki wysokiej staranności wykonania, Królik Śpioszek Whisbear to przyjaciel Maluszka, który zostanie z nim na lata! Warto o nim pamiętać podczas kompletowania niemowlęcej wyprawki, którą znajdzie na stronie www.whisbear.com :).

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share