fbpx

T-shirtowe lato

Opublikowane

Śmiało możemy powiedzieć, że nie ma lata bez t-shirtów. Są wygodne, to świetna baza do różnych stylizacji – pasują do wszystkiego i są niezastąpione przez cały rok, nie tylko w upały! Zapraszamy na przegląd najciekawszych koszulek prosto od polskich marek!

Zaczynamy od klasycznych klasyków! 😉 Białe i czarne t-shirty przydają się zawsze! Żeby nie było tak nudno, wybraliśmy dla Was modele z świetnymi grafikami. Pojawią się zwierzaki od Helapenio, Dear Sophie i Kukukid, Napisy z Pan Tu Nie Stał, oraz duże grafiki między innymi z nowej kolekcji Zombie Dash.

Helapenio 69zł
PLNY Lala Kids 79zł
PLNY Kids 79zł
Helapenio 79zł
Pan Tu Nie Stał 49zł
Pan Tu Nie Stał 49zł
Mia Rock 80zł
Pan Tu Nie Stał 49zł
Kukukid 75zł
Dear Sophie 59zł
Zombie Dash 89zł
Otwórz galerię

Wyobrażacie sobie wiosnę i lato bez kolorów? No my nie! Nawet najwięksi fani minimalizmu docenią te wybory! 😉 Jest coś zupełnie gładkiego, od niezawodnego My Basic – my proponujemy Wam super modny liliowy kolor, ale ten model dostaniecie w kilkunastu innych kolorach. Mamy też mega printy od Kukukid i Sparkle Kids, oraz typowy basic z boskimi nadrukami od PLNY Lala Kids, Jelly Alligator, Poplami, No Sugar, Piu di Me i Minikid. 

No Sugar 75zł
MyBasi 33zł
Jelly Alligator 102zł
Poplami 59zł
PLNY Lala Kids 89zł
Piudime 79zł
Minikid 89zł
Kukukid 75zł
Sparkle Kids 45zł
Otwórz galerię

A na koniec, coś ekstra! Falbany, frędzle, tiul i niekonwencjonalne fasony! Wybierzcie ulubiony t-shirt, do tego gładkie spodenki, albo wygodne szorty i wakacyjny outfit gotowy! A to wszystko od Strojmisie, Booso, Tulilas, I’m not BEBE, Zombie Dash i Raspberry Republic.

Zombie Dash 119zł
Dear Sopnie 65zł
I'm not BEBE 79zł
Tulilas 59zł
Booso 105zł
Raspberry Republic 120zł
Strojmisie 65zł
Tulilas 59zł
Otwórz galerię