fbpx

KIDDOSTYLE – parentingowe targi online vol. 3

Zapraszamy na trzecią edycję największych w Polsce internetowych targów dla rodziców i dzieci! Nie ważne gdzie mieszasz, dzięki nam zobaczysz prezentację najlepszych polskich marek, sklepów i firm nie wychodząc z domu. Możesz być z nami na żywo, możesz wszystko obejrzeć na spokojnie wieczorem lub następnego dnia!

Każdy wystawca zaprezentuje swoją ofertę na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku w formie transmisji live bądź materiału wideo. Będziecie mogli poznać bliżej każdego z nich, obejrzeć dokładniej produkty czy zadać pytania. To idealny moment na skorzystanie z ostatnich wyprzedaży i skompletowanie żłobkowej, przedszkolnej, szkolnej czy noworodkowej wyprawki!

Wejdź na targi Harmonogram Zakupownik targowy Warsztaty live dla rodziców


Na targach będą czekały na Was kody rabatowe i oferty specjalne (jedno uniwersalne hasło: KIDDOSTYLE), z którymi zrobicie zakupy w sklepach internetowych wystawców w dniach 5-7.09.2020.

Co kupicie na targach?
👉 odzież, obuwie i dodatki
👉 książki i zabawki
👉 produkty dla kobiet w ciąży i mam
👉 akcesoria wyprawkowe
👉 elementy wyposażenia pokoju i tekstylia

Dodatkowo na dzieciaki będą czekały świetnie zajęcia online, a dla rodziców wieczorne sesje warsztatowe z ekspertami.

Dołączajcie do naszego wydarzenia i bądźcie na bieżąco: bit.ly/kiddostyle-targi-online-3

Wystawcy: klikając na “Zobacz prezentację” możecie obejrzeć wideo każdej marki. Klikając na obrazek możecie dowiedzieć się więcej o danej marce, przeczytać artykuły na jej temat oraz przejść na jej stronę www.

Odzież i produkty dla mam