fbpx

Tchnij drugie życie

Czy istnieje życie po życiu? U Dzianinowe na pewno! Marka ruszyła z kampanią Tchnij Drugie Życie, w duchu less waste, w ramach której klienci podczas składania zamówienia mogą skorzystać z opcji odesłania używanych ubrań marki Dzianinowe w zamian za kupon rabatowy. I każdy wygrywa!

Ciuchy, które trafiają do marki są staranie selekcjonowane, a następnie, przerabiane na nowe, czyli starają się tchnąć w nie drugie życie (stąd pomysł na nazwę kampanii). Każde recyklingowane ubranie pojawia się na stronie Dzianinowe, gdzie można je zakupić. W ten sposób twórcy marki chcą zminimalizować odpadki wytwarzane w branży modowej, które są ogromne w skali światowej. Cała kampania i informacje szczegółowe są podane w dedykowanej zakładce tchnij drugie życie na stronie www.tchnijdrugiezycie.com, która następnie przekierowuje do specjalnie przygotowanego landing page, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat kampanii.

„Pomysł na kampanie zrodził się w momencie, gdy zastanawialiśmy się jak Dzianinowe może zminimalizować wytwarzane w branży modowej odpady i być marką bardziej przyjazną środowisku. Chcieliśmy również zaangażować w tą inicjatywę naszych klientów i uświadomić ich, aby zwracali uwagę na ten aspekt. Dlatego też stworzyliśmy artykuł, w którym wyjaśniliśmy zasadę zero waste oraz zrównoważonego rozwoju jak i również pokazaliśmy, ile zanieczyszczeń trafia do naszej planety podczas produkcji nowych ciuchów.  Co więcej, powoli wdrażamy kolejne sposoby na bycie firmą przyjazną środowisku, m.in. korzystamy z papierowych taśm i pudełek z recyklingu, co raz częściej szyjemy nasze ubrania z bawełny organicznej oraz przykuwamy uwagę do jakości, aby ubrania można było recyklingować” – mówi Justyna Pieniążek, twórczyni marki Dzianinowe.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share