fbpx

ToddleRoadToddleRoad to kauczukowe ulice do budowania, idealnie pasujące do ulubionych pojazdów dzieci. Bezpieczne już od 1 roku życia, dopasowane do umiejętności najmłodszych – już 3-latek potrafi je sam ułożyć tak, jak chce! Rozwijają różne umiejętności u dzieci w każdym wieku. A do tego: pachną wanilią i można je myć w zmywarce 🙂

Inspiracją do stworzenia ToddleRoad była potrzeba budowania ulic do jazdy samochodzikami – w dowolnym miejscu: na podłodze, kanapie czy w piasku. Takie produkty nie istniały jeszcze wtedy na rynku, więc założycielka marki zaprojektowała je dla swojego syna. Tak powstały elementy do budowania miejskich ulic czy torów wyścigowych – bez ograniczeń! Konstrukcja jest na tyle prosta, że dzieci doskonale radzą sobie z tworzeniem własnych tras samochodowych, bez potrzeby proszenia rodziców o pomoc.

W ToddleRoad możecie nie tylko zobaczyć ich tory dla autek w akcji, ale też przeczytać o wpływie zabawy na rozwój dzieci oraz o cechach, na które warto zwracać uwagę przy zakupie zabawek.

www.toddleroad.com

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share