fbpx

TUTU Princess Christmas POP UP SHOP

TUTU Princess Christmas POP UP SHOPSklep i coś więcej. Tu zrobisz zakupy w tiulowym stylu baleriny lub księżniczki. Rodzinną sesję zdjęciową. Możesz liczyć na porady projektantki i profesjonalnych stylistek. Na Twoje życzenie zakupy zostaną zapakowane w wyjątkowy sposób do wybranego boxu prezentowego i podpisane wyhaftowanym imieniem osoby obdarowywanej. A wszystko to pośród pachnących lasem i świętami pachnących choinek w centrum Warszawy na ul. Pieknej 18.

Tymczasowy świąteczny butik TUTU Princess jest autorskim pomysłem projektantki Magdalena Marii Bolesławskiej. To miejsce na mapie Warszawy, które koniecznie trzeba odwiedzić przed świętami. Śnieżna atmosfera na witrynach zachęca do wybrania prezentów. Po przekroczeniu progu wita nas prawie 3 metrowa żywa, pachnąca choinka, a dźwięki świątecznych piosenek i kolęd umilają spędzany tam czas i wprawiają w wyjątkowy nastrój.

Myślicie, że do gwiazdki jest jeszcze daleko? Tak się tylko wydaje, czas pędzi, a co więcej Mikołajki już tuż tuż. Mikołaj bardzo lubi TUTU Princess i często realizuje tu zamówienia dziewczynek. Pudełko z różową baleriną, w którym schowane są prawdziwe baletki, będzie potem kryło inne skarby i może być piękną ozdobą pokoju Księżniczki. Baletki są w 4 kolorach z możliwością domówienia specjalnych ozdób (zapytajcie o to stylistki pracujące w sklepie).

Oprócz standardowego asortymentu, znajdziecie tam też wyjątkowe świąteczne projekty ozdobione, śnieżkami, mikołajami, choinkami, kokardkami czy złotymi gwiazdkami. W tym sezonie hitem są tiulowe spódniczki z gwiezdnym brokatem w kolorze srebra lub złota. Przesypują się wewnątrz tiulu sprawiając wielka radość obdarowanej dziewczynce i wszystkim oglądającym tą niesamowita kreacje.

Wyjątkowe prezenty potrzebują też wyjątkowej oprawy – o tym też projektantka pamiętała. W ofercie sklepu jest specjalnie przygotowany kącik z hafciarką gdzie na wstążce wyszywane jest imię waszej pociechy. Piękne pudło z takim podpisem cieszy jeszcze bardziej. Świąteczne wstążki i ozdoby urozmaicają dodatkowo sposób pakowania zakupów.

Pamiętajcie również, że TUTU Princess słynie z tiulowych kompletów, które pięknie podkreślają wyjątkową więź między mamą i córką. Tiulowe kreacje dla małej i dużej damy to identyczne spódnice lub sukienki na wyjątkowe okazje jak np. święta czy Sylwester. W butiku znajdziecie też gadżety, które dodatkowo rozweselą ten czas i urozmaicą świąteczne fotografie.

Propozycje projektantki na tym się nie kończą, istnieje możliwość zamówienia sesji zdjęciowej w specjalnie przygotowanej świątecznej aranżacji z profesjonalnym fotografem. Jedno z pomieszczeń butiku zostało zaaranżowane na studio fotograficzne ze świątecznym planem zdjęciowym, który czeka na rodziny i dzieci.

Czy może być piękniejsze miejsce na świąteczne zakupy?

Otwórz galerię

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share