fbpx

Uosobienie nowoczesnych mam!

Latte Mama to marka stworzona z myślą o kobietach w ciąży i świeżo upieczonych mamach. To uosobienie nowoczesnych mam, które rozwijają siebie i swoje maluchy poprzez kontakt z innymi mamami, a nade wszystko wspierają się.

Kolekcja marki spełnia trzy założenia: ubrania są funkcjonalne, wygodne i piękne! Każdy produkt jest niezwykle przemyślany – tak aby kobiety mogły korzystać z niego w czasie ciąży, po porodzie, ale i dużo później. W ofercie znajdziecie piękne bluzy o luźnym fasonie, które z łatwością dopasują się do rosnącego brzuszka, a następnie pozwolą na wygodne karmienie maluszka. Oprócz tego, że są piękne to dodatkową informują o płci dziecka – są świetnym pomysłem na prezent dla przyszłej mamy.

Oprócz bluz, marka oferuje także bluzki (idealne na czas ciąży, a później do karmienia), spodnie ciążowe, spodnie ogrodniczki, sukienki, koszule nocne czy T-shirty. Odzież Latte Mama wykonana jest z miękkich i naturalnych tkanin, które nie podrażniają skóry: głównie z wiskozy i bawełny.

Produkty Latte Mama są zaprojektowane w taki sposób, by każda kobieta czuła się modnie i dobrze wyglądała w każdym momencie życia. Wszystkie projekty przetestowane zostały osobiście, w dużej świadomości potrzeb tak wymagającej grupy klientek. Cały asortyment znajdziecie na stronie www.lattemama.eu.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share