fbpx

Zaprojektowana przez położne kolekcja marki Medbest, to wyjątkowa linia produktów dla najmłodszych. Każdy rodzic wie, jak ważne dla bezpieczeństwa maluszka są certyfikowane produkty tworzone lokalnie przez zespół specjalistów z dbałością o każdy szczegół. Taka właśnie jest La Natura. Zobaczcie co na Was czeka.

Nowa kolekcja marki Medbest to pięknie uszyte produkty w cudownych kolorach. Rządzą tu stonowane barwy: granat, cynamon, kawa i pudrowy róż. Wszystko jest nie tylko naturalne, ale również superfunkcjonalne. Dbałość o każdy detal widoczna jest gołym okiem, a do produkcji wykorzystano technikę haftu ażurowego!

W La Natura znajdziecie pełen zestaw ubranek zarówno dla noworodka, jak i starszego dziecka (do 2 lat), ponieważ produkty dostępne są aż w siedmiu rozmiarach (56-92 cm). Oprócz klasyków, które wszyscy uwielbiamy, czyli rampersów, śpioszków i półśpioszków, pojawiło się całkowicie unikatowe kimono, które skradnie Wasze serca! Do tego koszulka, dwa modele spodenek: ze ściągaczem oraz klasyczne dresowe, bluza z kapturem i czapeczka.

Wszystkie produkty marki z dbałością i idealną precyzją szyte są w Polsce, ze starannie dobranych materiałów posiadających certyfikaty. Jeśli macie na pokładzie małego szkraba, koniecznie sprawdźcie całą kolekcję na medbestshop.eu

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share