fbpx

„The fairytale forest” czyli najnowsza kolekcja czołowej polskiej marki dziecięcej Kukukid. Jej leśnymi bohaterami są: funkowy lis, króliki, drzewa i dżdżownice, a paleta kolorystyczna także nawiązuje do życia lasu – brązy, miody, czernie, ale też ożywcze liliowe fiolety i róże. Co jeszcze nowego w tym sezonie?

Przede wszystkim puchowe kamizelki Dino – to świetna wiadomość dla wszystkich fanów tego modelu. Do tego wyczekiwany powrót puchowych kurtek Dino aż w pięciu kolorach: czarnym, morskim, niebieskim, czerwonym i rudym. Serca małych dziewczynek z pewnością skradnie dobrze znany model tańczącej sukienki. Całą kolekcję na przepięknych zdjęciach uwieczniła Zuza Krajewska.

Wzór, na który warto zwrócić uwagę to boskie, czarne kropy – naszym faworytem jest liliowe tło, które cudownie ożywia jesienne klimaty, ale do wyboru macie również wersję bordową. Poza tym fasony zgodne z panującymi trendami: kuloty i bufiaste rękawy – to absolutny must have!

Kochamy przyrodę i naszą planetę. Tu czujemy się jak w domu, tu czujemy wolność. Uwielbiamy spędzać czas w lesie i intryguje nas jego dzikość.” – tak mówią o sobie twórcy Kukukid. I zapraszają Was na wspólną, leśną przygodę na www.kukukid.com.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share