fbpx

W blasku Hollywood

Z inspiracji filmem, aktorami i światłem reflektorów oraz zatracenia w świecie Hollywood powstała kolekcja Cinema Paradiso polskiej marki Più di ME. Propozycje na tegoroczny sezon wiosenno-letni to oczywiście nowe wzory, kolory, fasony… A co najciekawsze nowe materiały!

Kino i moda zawsze idą w parze… i w najnowszej kolekcji Più di ME właśnie to można dostrzec. Całość utrzymana jest w charakterystycznym dla marki stylowym luzie z domieszką wyrazistości. Począwszy od oryginalnych t-shirtów np. z reżyserskim krzesłem lub klasycznym filmowym „klapsem” czy też gwiazdą prosto z alei sław, a skończywszy na wdzięcznych, letnich sukienkach.

W kolekcji dominuje brzoskiwniowy róż, nam szczególnie podoba się jego pasiasta wersja, do tego szary imitujący jasny jeans oraz beże i niebieskości. Kolory świetnie współgrają ze sobą, tworząc harmonijne i ciekawe stylizacje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Warto zwrócić uwagę na ciekawe wykończenia ubrań: falbanki, sznureczki czy też wiązania – nic tutaj nie jest dziełem przypadku, a rozwiązania są nie tylko dekoracyjne, ale i funkcjonalne.

Pamiętajcie, że projekty Più di ME w całości powstają w Polsce, od pomysłu aż po samo ich uszycie. A wysoka jakość i nietuzinkowy design to priorytet marki, która na rynku mody dziecięcej ma już swoje pewne miejsce. Na szczegółowe oglądanie kolekcji oraz zakupy wpadajcie na: www.piudime.com

OPEN GALLERY
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share