fbpx

CzuCzu to marka, która kojarzy się nie tylko z dobrą zabawą, ale także nauką „mimochodem”. Już kilka lat temu zdobyła serca dzieci i rodziców, stosując właśnie zasadę „rozwój przez zabawę”. Zobaczcie jakie nowości przygotowało CzuCzu dla swoich milusińskich w tym sezonie!

Wśród najnowszych propozycji znajdziecie przede wszystkim puzzle: obserwacyjne, kreatywne czy panoramiczne – zarówno dla fanów koni, robotów i dinozaurów. Są to propozycje dla dzieci w wieku przedszkolnym, które mają już określone zainteresowania. Dla mniejszych dzieci marka przygotowała natomiast puzzle połówki, które świetnie sprawdzą się jako pierwsze puzzle i wprowadzą dziecko w świat zwierząt.

Oprócz nich marka przygotowała klasyczne memory w różnych wariantach – duże, małe, ze zwierzętami lub pojazdami. Opcja, która nas szczególnie zainteresowała to CzuCzulotto Zwierzątka – pierwsza prosta gra dla maluchów. Zestaw zawiera 6 dużych tabliczek przedstawiających różne środowiska oraz 24 żetony ze zwierzątkami, co pozwala na różne modyfikacje zabawy. CzuCzulotto Zwierzątka rozwija spostrzegawczość, pamięć i jest wesołą lekcją nowych słów. Uczy także radzenia sobie z emocjami pojawiającymi się podczas gry.

Naukę literek poprzez kreatywną zabawę świetnie wspomoże duża edukacyjna układanka przedstawia zwierzątka na kolejne litery alfabetu. Składa się z 48 elementów: 24 tradycyjnych puzzli i 24 wyjmowanych kółeczek z literami, które należy dopasować do odpowiednich dziurek. A z kolei cyferek pociechy nauczą się z edukacyjną, panoramiczną układanką, która przedstawia długi pociąg i jego pasażerów. Składa się z 30 elementów: 20 tradycyjnych puzzli i 10 wyjmowanych kółeczek z cyframi, które należy dopasować do odpowiednich dziurek. Obie propozycje zawierają scenariusze zabaw dla rodziców, które pomogą urozmaicić zabawę.

Inne gorące nowości w ofercie CzuCzu to zestaw do nauki czytania oraz zestawy rysowanek. Coś dla siebie znajdą fani dinozaurów, wróżek, kosmosu czy syrenek. Niezmiennie polecamy produkty tej marki. Cały asortyment znajdziecie na stronie www.czuczu.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share