fbpx

W ramionach Matki Natury

O tym, że dzieci czują się świetnie na łonie natury przypomniała nam wszystkim pandemia. Aby nasze pociechy mogły czerpać pełnymi garściami z uroków Matki Ziemi warto zadbać o ich odpowiednią garderobę. I tutaj pojawiają się niezawodne Strojmisie ze swoją najnowszą kolekcją „In Mother Nature’s Arms”.

W outdoorowej kolekcji, którą przygotowała marka znajdziecie kamizelki, kurtki, dresy i akcesoria – w różnych kolorach, wzorach i długościach. Naszym faworytem są kamizelki – tę część ubioru możecie wykorzystać o każdej porze roku: zarówno wiosną (np. nałożoną na bluzę), jak i latem (założoną jedynie na T-shirt). Dzięki przedłużanemu tyłowi dziecku zawsze będzie ciepło w plecy 😉 Uroku dodają jej nieduże kieszonki, które pomieszczą dziecięce skarby.

Na prośbę małych i dużych fanów marki stworzono również strojmisiową kurtkę softshellową, która jest krótsza od parki, co ułatwia dzieciom zabawę na świeżym powietrzu (np. podczas jazdy rowerem). Wodoodporny softshell pozwoli uniknąć katastrofy przy zmiennej wiosennej pogodzie, a dodatkowo doskonale pierze się w pralce.

Wśród akcesoriów znajdujących się w najnowszej kolekcji znajdziecie opaski, czapki i kominy – w wielu wiosennych kolorach oraz z różnych, ciekawych materiałów, w tym bawełny organicznej. Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.strojmisie.eu. Zalecamy pośpiech, bo ubrania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share