fbpx

W służbie małych artystów

Panująca jesienna aura skłania nas coraz bardziej do rodzinnych, popołudniowych i wieczornych posiadówek, zamiast szaleństw na placu zabaw. Jako, że jesteśmy zwolennikami kreatywnego spędzania czasu, z przyjemnością planujemy już wspólne malowanie czy też pieczenie bułeczek cynamonowych. A na każdym polu o naszych małych artystów zadba KiddyMate. Zobaczcie jakie mają propozycje.

KiddyMate to polska marka, która nie przestaje zaskakiwać. Tworzy niebanalne akcesoria dla dzieci, które nie tylko są praktyczne, ale też bardzo ładne – podobają się maluchom, a przy tym wpasowują się w design mieszkania. KiddyMate to nie tylko maty (o których pisaliśmy tutaj), na których dzieci mogą się bawić, odpoczywać, oglądać książeczki czy układać puzzle, ale też oryginalne meble ze sklejki.

Kitchen helpera już poznaliście w naszym testingu (przeczytaj artykuł). Niezastąpiony Króliczek Pomocniczek jest bezpieczny, posiada stabilną konstrukcje, rozwija samodzielność malucha i przede wszystkim – daje masę frajdy! Wysokość podestu można regulować, dlatego nie jest to mebel „jednorazowy”, a posłuży Wam wiele lat.

Przechodzimy do artykułów, których jeszcze Wami nie pokazywaliśmy – to mebelki z tablicą kredową. Rewelacyjna opcja dla dzieci, którzy swoją artystyczną duszę uwielbiają przelewać na ściany, podłogę i meble.

Pierwszy z nich to skrzynka na zabawki Wieloryb, która wygląda naprawdę designersko (w końcu kto nie marzy o skrzynce w kształcie wieloryba?). Do tego jest bardzo pojemna – pomieści wszystkie klocki, zabawki, misie czy przybory plastyczne, a na jej spodzie znajduje się tablica kredowa, co oznacza nieograniczoną ilość miejsca do rysowania! Jest solidnie wykonana i pomalowana bezpiecznymi dla dzieci, nietoksycznymi farbami. 

Drugim produktem, który nas zachwycił jest półka na książki Żyrafa – również z tablicą kredową. Zrobi podwójną robotę – jedna strona uporządkuje książki i zabawki dziecka, jednocześnie dając do nich łatwy dostęp, a druga strona rozwinie zdolności artystyczne pociechy. Żyrafa jest wytrzymała, dlatego dziecko może usiąść na najniższej półce, pooglądać książeczki czy się pobawić.

Jak wszystkie produkty KiddyMate, nowości zostały przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach. Przetrwały niejedną dziecięcą akrobację i werdykt jest jeden – bezpieczeństwo ponad wszystko!

P.S. Wy – rodzice – również możecie rozwijać swoje zdolności artystyczne, czy korzystać z mebelków! Całość możecie zobaczyć i kupić na www.kiddymate.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share