fbpx

W świecie przygody –  to nowa kolekcja marki Tulilas, która zabierze Was w świat niezapomnianych przygód, w zachwycającą, niekończącą się podróż! Oceaniczna zieleń, cynamonowy brąz czy może naturalna malina? Nadruk ,,Globus i walizka’’, wzór ,,Zestaw podróżnika’’, a może bez nadruku? Z pewnością każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Nowa kolekcja marki to prawdziwa gratka dla podróżników i wszystkich tych, dla których świat stoi otworem. Stworzona dla dzieci i dorosłych ciekawych świata, otwartych i odważnych. Dla tych, dla których odkrywanie fascynujących, często dzikich, nieoczywistych miejsc, jest wyjątkowo ważne. Bo podróże to nie zawsze egzotyczne kierunki z lazurowym morzem i niebiańską plażą. Podróże to także odkrywanie tego co blisko, co za rogiem, co w pobliskim parku, lesie, czy w Twoim mieście. Przygoda czeka wszędzie, a podróż rozpoczyna się już w naszej głowie.

A jak wiadomo, zarówno dziecko, jak i dorosły w podróży musi czuć się swobodnie i wygodnie, a do tego praktycznie! Takie też są kroje bluz, spodni i czapek, które przygotowała dla Was marka w nieco innej, nowej odsłonie. Cudowne odcienie kolorów idealnie wpasują się w jesienny klimat, a autorskie grafiki ściśle związane z podróżami skradną Wasze serca.

Niewątpliwym atutem marki jest fakt, że wszystkie ich materiały posiadają niezbędne certyfikaty OEKO-TEX. Najwyższej jakości dzianiny pochodzą od polskiego producenta, a szycie odbywa się w niewielkiej, zaprzyjaźnionej szwalni w Polsce.

Najnowszą kolekcję znajdziecie na stronie: www.tulilas.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share