fbpx

Jesienna odsłona marki Banana Kids – kolekcja „Mysterious Forest” zaprasza nas do krainy tajemniczego lasu, gdzie znajdziecie wzory nawiązujące do leśnej roślinności, zwierząt, jak również przeniesiecie się w mroźne krańce lodowców.

Nietuzinkowe sukienki, pikowane spódniczki czy też unikatowe wzory w jodełkę spodobają się zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. W ofercie są trzy linie kolorystyczne: kompozycja czerwono-zielona, niebiesko – szara i wspomniany wcześniej motyw w jodełkę. Ubrania z każdego zestawu kolorystycznego można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc niepowtarzalne stylizacje.

Kolekcja została stworzona uwzględniając potrzeby najmłodszych, aby czuli się wyjątkowo, oryginalnie, a przy tym wygodnie. Uszyta z przyjaznych materiałów, a przy tym wyposażona w udogodnienia takie jak ściągacze, kieszenie czy kaptury, stanowi wspaniałą kompozycję na nadchodzący sezon. Pieczołowicie dobrano każdy dodatek, aby był on zwieńczeniem modelu i jednocześnie tworzył ubranie przyjemnym w użytkowaniu przez młodego człowieka.

Otwórz galerięKolekcja dostępna na www.bananakids.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share