fbpx

To, co czyni nas wyjątkowymi i pięknymi to fakt, że wszyscy jesteśmy inni. Choćbyśmy byli „skórą zdjętą” z mamy, taty, cioci czy dziadka, to zawsze jest coś, co nas całkowicie wyróżnia. Swoją wyjątkowość najprościej podkreślać modą, dlatego hasłem przewodnim najnowszej kolekcji marki Pan Robak zostało „We are the world”. Nie ważne skąd pochodzimy, jak wyglądamy, jaki mamy kolor skóry czy włosów, to my tworzymy ten świat! 

Pan Robak doskonale wie, że najważniejszy jest komfort. Nawet najpiękniejsza na świecie kreacja nie przekona nas do siebie, jeśli nie będzie się dobrze nosiła! Musi być uniwersalnie, wygodnie, modnie i kropka! Nie ma żadnych ale! Dlatego, Pan Robak (we własnej osobie), stworzył nową, letnią kolekcję, która jest tego doskonałym przykładem. Mało tego, każda pojedyncza sztuka została wyprodukowana w Polsce w zrównoważony i odpowiedzialny sposób. 

Nowa kolekcja to połączenie kropel z głębi oceanu, z gorącą, dziką Saharą. Do tego dorzućmy odrobinę przyjemnie chłodnych kamieni, skrawek spokojnego, błękitnego nieba oraz błogi zachód słońca. Wszystko to kreuje naszą cudowną rzeczywistość.

Sześć świetnych, wakacyjnych wzorów: 

  • Drops of Ocean – energetyzujące, nowoczesne pomarańczowo-niebieskie ogromne groszki.
  • Sahara – nowoczesna zeberka! Minimalistyczny, wakacyjny wzór.
  • Sunset – modne, szaro-pomarańczowo-kremowe ombre.
  • Sky – Niebieski, sprany „jeans”
  • Stone – Brat wzoru „Sky”, w spokojnej szarości.
  • Sand – spokojny, beżowy, len z uroczą teksturą kratki.

A wśród nich – świetne bluzy, luźne t-shity, body dla bobasów, tuniki z boskimi bufiastymi rękawami, letnie sukienki, legginsy, spodnie, ogrodniczki, szorty i opaski do włosów. Szczególnie upodobałyśmy sobie tunikę Sahara i spodnie-ogrodniczki we wzorze Sky,  które wracają do mody jak bumerang! 

Cała kolekcja uszyta została z najlepszych materiałów, takich jak bawełna organiczna i len, oraz oznaczone zostały certyfikatem GOTS. Oznacza to, że możemy być pewni, że do produkcji dzianin i tkanin, zastosowano wyłącznie nietoksyczne i biodegradowalne dodatki (barwniki, środki pomocnicze i substancje wspomagające). Mamy gwarancję, że w ubrankach z tej kolekcji nie ma niebezpiecznych dodatków metali ciężkich, formaldehydu (silny alergen) czy rozpuszczalników aromatycznych. Certyfikat GOTS gwarantuje, że wszystkie wyroby zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowniczych. 

Kolekcja „We are the world” dostępna na www.panrobak.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share