fbpx

Jak dobrze przygotować się do ponownego funkcjonowania w szkole? Powrót do szkoły to w tym roku duże wydarzenie. Nikt nie wie, jak długo potrwa nauka stacjonarna, więc każda chwila spędzona w szkolnych murach staje się bezcenna. Nowy rok szkolny to niezmiennie czas wielkich, szkolnych zakupów – artykuły potrzebne do nauki, odpowiednie ubranie i obuwie. To ostatnie powinno być dopasowane nie tylko do stylizacji czy mundurku, lecz przede wszystkim do stopy. Marka Crocs od lat produkuje obuwie wygodne i bardzo praktyczne. Większość modeli z powodzeniem można wyczyścić mokrą chusteczką lub przetrzeć wodą z mydłem, a to niemal idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców.

Propozycja Crocs to wygoda i swoboda niezależnie od tego czy wybierzesz dla dzieci klasyczne chodaki czy sportowe modele. Niezwykle lekkie, przewiewne, łatwe w zakładaniu. Do tego nie musisz się martwić, że Twoja pociecha przypadkiem pomyli swoje buty! Wystarczy dokupić przypinkę Jibbitz, która z jednej strony wyróżni obuwie w niepowtarzalny sposób, a zarazem wyrazi zainteresowania właściciela lub po prostu będzie modnym dodatkiem.

Wsród modeli skierowanych do dzieci i młodzieży znajdziemy typowo sportowe, sznurowane lub na gumkę obuwie z serii LiteRide, jak również klasyczne clogi z futerkiem lub bez. Dla najmłodszych wsuwane Easy-On, które umożliwiają wkładanie i zdejmowanie butów z większą swobodą.

Dla wielbicieli postaci z bajek Crocs ma w swojej ofercie modele, które ucieszą każdego wiernego fana animacji. Jednorożec, Minionki, a może Zygzak z filmu Auta? Powrót do szkoły czy przedszkola w towarzystwie ulubionego bohatera na pewno będzie łatwiejszy.

W chłodniejsze, jesienne dni oczywiście nie może zabraknąć kaloszy! Wybierz model inspirowany trampkami w stylu vintage, z dużymi gumowymi noskami i bocznymi paskami na podeszwie. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko uczyło się samodzielności, praktycznym rozwiązaniem będą kalosze z uchwytami bądź otworami na górze cholewki. Modele Crocs posiadają odblaskowe logo na pięcie zwiększające widoczność dziecka na drodze.

Z marką Crocs powrót do szkoły może być jeszcze przyjemniejszy! Przekonajcie się sami: www.crocs.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share