fbpx

Jesień to taka dziwna pora roku. Z jednej strony mocno nostalgiczna –  dni są coraz krótsze, za oknem pada deszcz, a z dna szafy trzeba wyjąć cieplejsze ubrania. Z drugiej strony, można po prostu wyluzować. Wieczory w domu spędzać na graniu w planszówki i popijaniu ciepłego kakao z dziećmi. Jesień to też ten czas, kiedy z lnianych sukienek rezygnujemy na rzecz wełnianych kamizelek bluz i ciepłych dodatków. A specjalistą w tej dziedzinie jest polska marka Alwero, która od ponad 20 lat słynie z najpiękniejszych wełnianych wyrobów.

W dziecięcej kolekcji Alwero założenie jest jedno – to ubrania muszą dostosowywać się do codziennych przygód, zabaw i wyzwań, a nie na odwrót. Dlatego twórcy całkowicie odeszli od szablonowych rozwiązań i stworzyli wełniane ubranka, które stały się naturalnym wyborem dla każdego maluszka.

Naturalne materiały wspierają ciekawość świata i żądzę przygód, aby bez żadnych przeszkód odkrywać świat. Propozycje przypadną do gustu wymagającym komfortu maluchom, ale i starszym dzieciom, dzięki odpowiednio dobranym modelom. W produktach dziecięcych przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka. Wełna jest surowcem naturalnym, odpowiednim dla naszej skóry, a dzięki przewiewności utrzymuje ubranie czystym pomimo powierzchownym zanieczyszczeniom, pozbawione przykrych zapachów. To codzienny komfort dziecka, ale i opiekuna. Łatwość w utrzymaniu produktu w dobrym stanie przez długie lata powoduje, iż chętnie go używamy, ale i możemy się nim podzielić, gdy zmienić trzeba rozmiar. Dostępne są już rozmiary dla najmłodszych niemowlaków, poprzez te dedykowane starszym dziewczynkom i chłopcom do 152 cm wzrostu.

W kolekcji dziecięcej znajdziecie wełniane akcesoria takie jak: przybornik na pieluszki, śpiworki, przezabawne czapeczki z uszami, ale też wełniane kapciuszki. Dwa modele są w naturalnym kolorze, a kolejne dwa to prawdziwy hit – w kształcie owieczki z odstającymi uszkami, a drugie w energetycznie różowym kolorze.

Oprócz tego – krótkie pelerynki zapinane na zamek ozdobione, jak wcześniejsze akcesoria – uszami. Pojawiły się też ciepłe bluzy z kapturem, które naszym zdaniem z powodzeniem zastąpią okrycie wierzchnie na początku jesieni.

A na koniec, zostawiłyśmy Wam najbardziej urocze kamizelki, jakie widzieliście! 😉 Trzy klasyczne modele – Alpi, Robby i Alpen spodobają się fanom tradycyjnego stylu. Z kolei Zebra, Rabity, Panda, Miky, Ladybug, Girafy, Frogy i Caty to kamizelki stworzone na wzór ulubionych zwierzaków. Każda z nich wyróżnia się kolorem, uszami lub charakterystycznymi atrybutami każdego z nich. Propozycje przypadną do gustu wymagającym maluszkom, jak i starszym dzieciom. 

Wszystkie produkty ALWERO powstają w Polsce, tworząc wyłącznie z polskich surowców, z eko-świadomością i odpowiedzialnością społeczną.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share