fbpx

H&M razem z legendarną marką Lee zakwestionowali każdy z etapów projektowania i produkcji mody. Efektem tego okazała się być najbardziej przyjazna w historii obu marek kolekcja denimu dla dzieci. Proszę Państwa, prosimy o uwagę, bo właśnie dokonał się przełom! 😉

Czym w zasadzie jest opisywany powyżej „najbardziej przyjazny denim dla dzieci? To materiał wyprodukowany z materiałów organicznych oraz z recyklingu! Zmniejszono do minimum zapotrzebowanie na wodę podczas produkcji, a nici to 100% przetworzonego poliestru. To naprawdę krok milowy w historii sieciówki. Kolekcja Lee x H&M stworzona została z dbałością o najdrobniejsze detale. Do każdego elementu odzieży z denimu, dołączona została LCA, czyli ocena cyklu życia, która pokazuje wpływ danego produktu na środowisko. 

A co znalazło się w samej kolekcji? Pierwsze skojarzenie – wesołe klimaty lat 90 i przebłyski purpury. Z całą pewnością przypadną go gustu nie tylko dzieciom, ale też rodzicom. Całość dopełnia bezpieczna złamana biel. Denim pojawił się zarówno w postaci spodni w kilku fasonach, spódnic i spodni na szelkach i świetnych idealnych na nadchodzącą wiosnę dżinsowych kurteczek. Pojawiły się też bawełniane t-shirty z logiem marki Lee, a nawet dresowe spodnie i bluzy. Nie zabrakło dodatków. Tutaj projektanci postawili na modne czapki z aplikacją oraz sportowe torebki. 

Kolekcja prezentuje się naprawdę zachęcająco – znajdziecie ją tutaj!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share