fbpx

White Lake for Kids

White Lake for KIDS to marka która narodziła się w sercu podlaskich jezior – Augustowie, powstała z miłości do dzieci i z myślą o nich. Jej twórcy chcieliby ubrać świat Waszego dziecka w najpiękniejsze kolory, pokazać Waszym dzieciom gatunki ptaków oraz roślin, których jest wokół Nas coraz mniej. Twórcy marki inspirują się naturą co zobaczycie na ich autorskich wzorach, odzwierciedlają one naturalny wygląd oraz cechy charakterystyczne przedstawionych przez nich ptaków i roślin.

Poprzez ubranka White Lake for KIDS twórcy marki chcieliby pokazać dzieciom gatunki zagrożone wyginięciem z rejonu Augustowskich jezior, Puszczy Augustowskiej oraz Doliny Biebrzy. Jest to świat niepowtarzalnej i niezwykle pięknej rodzimej flory i fauny.

Właśnie dlatego w pierwszej kolekcji Blue Bird przedstawiają Wam cztery wzory na których znajdują się gatunki objęte w Polsce ścisłą ochroną gatunkową: Czapla Biała, Sasanka oraz Nasz Zimorodek. Ubranka szyte są w Polsce z najwyższej jakości materiałów pochodzących od polskiego producenta. Posiadają certyfikat GOTS. W trosce o ochronę środowiska marka używa ekologicznych pudełek, foliopaki biodegradowalne, koperty kurierskie wyprodukowane z folii pochodzącej w ponad osiemdziesięciu procentach z recyklingu i papieru z certyfikatem FSC. Tworząc ubranka marka dołożyła wszelkich starań by przekazać w Wasze ręce produkty o jak najwyższej jakości. W ofercie dostępne są ubranka w rozmiarach od 62 do 128.

Ważne informacje:

  • wzory,
  • materiał (legginsy) z delikatnego cieńszego materiału idealnego na lato,
  • na każdym ubranku z lewej strony (rękawki, nogawki) znajduje się naszywka z ptakiem z logo marki,
  • na każdym ubranku naszywki z logo marki z kolorowym obszyciem – tylko w body bez obszycia dla większej wygody użytkowania,
  • body w rozmiarach do 98/104 (z myślą o dzieciach większych na swój wiek),

www.whitelakeforkids.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share