fbpx

Wielkanocne stylówki cz. 1

Fot. Lendo Organic by Joanna Sibilska

Mimo tego, że prawdopodobnie każdy z nas Wielkanoc spędzi w swoim domu – to nie powód by nie wyskoczyć z dresu 😉 Wszystkich tych, którzy jeszcze nie zajęli się świątecznymi stylizacjami swoich pociech, uspokajamy. Pobuszowaliśmy trochę za Was i dla Was!

Jako pierwsze pod lupę wzięliśmy polskie marki, które swoimi projektami spokojnie mogą konkurować z najlepszymi zagranicznymi brandami. Wraz ze zbliżającymi się świętami, zbliża się długo wyczekiwana wiosna (ta prawdziwa – za oknem, bo ta kalendarzowa coś się nie spisała). Oprócz pierwszych kwiatów, pojawiły się już nowe kolekcje, które doskonale wpisują się w wielkanocne klimaty!

Podpowiadamy: przed zakupami sprawdźcie social media swoich ulubionych marek. Wiele z nich oferuje teraz rabaty lub darmową dostawę!

DZIEWCZYNKA

Falbanki, frędzle i kokardki… Obowiązkowe! A dziewczynkom, które „księżniczkowe” kreacje zostawiają na specjalnie okazje, spodobają się szerokie kuloty, lniane, proste spodnie i eleganckie topy. Nie zabraknie też zajączkowego akcentu dla najmłodszych!

Otwórz galerię
CHŁOPIEC

W chłopięcych zestawach stawiamy na lekkie koszule, wygodne spodnie lub… luzackie uszy. No, w końcu jest Wielkanoc!

Otwórz galerięA lada moment druga część naszego zestawienia – tym razem propozycje z zagranicznych sieciówek.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share